Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi68

    addikt

    válasz RootRulez #1376 üzenetére

    Nagyon jó! Csak megvalósult az ötletem a 3 fájlra vonatkozóan [link]:DD

    Kipróbáltam és a következők a tapasztalatok vele:

    Jól meghajtja a procit (procikat) az biztos! A NIS már jelzett is mint túlterhelést okozó program....
    Először azt hittem, hogy lefagyott mint az előző verzió (k), mert 10% után se kép se hang.
    Aztán ott hagytam és lám csodát, úgy 10 perc múlva végzett (lehet hogy az előzők is végeztek volna csak nem győztem kivárni :F ).

    Megtalálta az újakat, észrevette a megváltozottakat, minden oké is látszólag, viszont a nagy méretű string-ekkel akad egy kis baja. Úgy vettem észre hogy a hosszabbaknál kicsit megbolondul.

    <string name="QA_content">&lt;html>&lt;head>&lt;style>p.ques span{color:#78af00;}&lt;/style>&lt;/head>&lt;body>&lt;p class=ques>&lt;span>1. Tedd a GO SMS-t alapértelmezett SMS alkalmazássá. Küszöböld ki a dupla értesítést úgy, hogy tiltsd le azt a Stock és a többi SMS alkalmazásban. Engedélyezd az értesítést a GO SMS-ben.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>2. Figyelmeztetés a folyamatos dupla üzenetek esetén: Ha a Handcent SMS fel volt telepítve nemrég előfordulhat, hogy a GO SMS duplán fogadja az üzeneteket. Tiltsd le az \"Önellenőrzés\"-t az \"Üzenetbeállítások megnyitása\" résznél a Handcent-ben.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>3. Ha problémád van az MMS üzenetek vételével, engedélyezd az automatikus helyreállítást a Stock SMS beállításainál.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>4. Ha az időeltolódást tapasztalsz, menj a Beállítások->Fontos tippek->Időkorrekciós érték beállítása részhez.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>5. Néhány telefonon jelnetkező rendezetlen üzenetek problĂ©májának kikÄ‚Ä˝szöbölĂ©sĂ©hez, menj a BeállĂ­táso
    k->Fontos tippek->Beszélgetés jellegű üzenetváltások rendezése részhez.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>6. Ha azt szeretnéd, hogy beérkező üzenetkor a képernyő bekapcsoljon, menj a Beállítások->Értesítés beállítások->Alapértelmezett értesítési beállításokhoz és és engedélyezd a képernyő feloldást.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>7. A titkosság érdekében használj biztonsági zárat. Az \"Értesítési sáv bizalmas mód\"-nál töröld a jelölést a \"Üzenet tartalmának megjelenítése\"-ről a Felugró ablak beállításoknál.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>8. Be tudsz állítani egyedi paramétereket a Beállítások->Egyedi beállításoknál, vagy a beszélgetések képernyőjén nyomd meg a menü gombot.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>9. Be tudsz állítani aláírást a \"Küldési beállítások\" és \"Egyedi beállítások\"-nál.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>10. Kérlek használd a javaslat funkciót a Menü->Segíts->Csatlakozz a felméréshez résznél, így segítesz hogy a GO SMS mĂ©g jobb legyen.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>11. Ä‚Ĺ›zenet emlĂ©keztetÄąâ€� beállĂ­tásához menj a
    Beállítások->Értesítés beállítások->Alapértelmezett értesítési beállítások->Emlékeztetők részhez.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>12. Az MMS-ek megtekintésének két módja van: Hosszan klikkelve az MMS-en válaszd ki a \"Sima diavetítés\" vagy a \"Diavetítés\"-t.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>13. Két vagy több üzenet csoportosítva lesz, ha az üzenetváltás 3 percen belül történt.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>14. A GO SMS támogatja a csoportos üzenetküldést. Ki lehet választani több címzettet, vagy csoportot a névjegyek közül.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>15. Az \"Újraküldés\" funkció megtalálható a környezeti menüben, amikor az üzenetek elküldése sikertelen volt.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>16. A GO SMS remekül működik a Stock SMS mellett. Ha eltávolítod, lehet hogy problémák lépnek fel az MMS küldés, fogadás során. Ezért jobb, ha a Stock SMS megmarad.&lt;/p>&lt;/body>&lt;/html></string>

    Ilyen volt több is.....
    Az utolsó 2 sornál meg ilyen volt:

    V�TOZOTT <string name="file_overdue">The file is expired</string>
    ۊ KULCS <string name="schedule_sms_send">Send scheduled sms</string>

    Ez mondjuk nem annyira gáz...
    Szóval halad a dolog a használható felé. A hosszú string-ek problémájának megoldása után már lehet, hogy jó is lesz, persze egy komoly összehasonlító teszt még hiányzik, nem-e szemetel még valamit össze.

    Ja és a végére írom, a GO Sms új verziójával teszteltem, ami ugye jó kis feladat volt neki, mert ugyebár több mint 2ezer sor. De hát az ilyeneknél kell jól működnie, mert akkor lesz igazán nagy segítség, nem a pár100 soros fájloknál.

    Gratula a fejlesztéshez, csak így tovább! :C

    [ Szerkesztve ]

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák