Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz D1Rect #397 üzenetére

    Szinte biztosan ki fog kopni belőle jó pár új lap. Rix, Immolation Shaman és a Fireblade artist, a fő jelentkezők erre. Gutterbones elvileg baromi jó ebbe a deckbe, de benne se vagyok biztos. Ha lassítani akarok a decken akkor Ravenous chupacabra, Vraska Contempt, Doom Whisperer maindeck jó opciók, de akkor totál el kell vinni a ping hell irányából, belerakni még jó párat az új spellekből. Amikor először összeraktam még biztos voltam benne, hogy 4 shock és pár Midnight Reaper is benne lesz, de végül győzött az újdonság varázsa.

    Igazából a Gruul ezerszer jobb midrange alapanyag, de annyira tetszik ez a démon cirkusz art, hogy nehéz szívvel váltanék. Szinte biztos vagyok benne, hogy kevésbé lesz eredményes deck, mint a RDW, vagy a Golgari variációk, de nem is feltétlenül ez a lényeg.

    Amúgy ahogy elnézem az izzet drakes elég sok countert(és kevés beilleszthető lapot) kapott, és nem biztos, hogy megmarad T1-2 határán. Kár lenne érte, mert még mindig az egyik kedvenc deckem.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák