Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stangli

    senior tag

    válasz fokukac #2422 üzenetére

    Milyen befektetők jönnének? A befektetők itt vannak. Nézz körül... Az hogy húzzák a szájukat? Ez van... Majd megnyugszanak.
    Érdekes Mercedes most jön, még kezdetleges fázisban vannak, odább is mehetnének, de nem, ők befektetők? Igen! Ott van az Audi, csökkenthetné a termelést, akár át is rakhatná máshová, de nem, sőt növeli, ők befektetők? Igen! Jaaah pénzügyi befektetőkre gondolunk? Kérdem Én, hány Bank, meg Biztosító mondta ez idáig, hogy kivonul? Igen lesznek vesztesei, és lesznek nyertesei is a manyupoknak... azaz öt, vagy hat, akinek több tagja van megmarad, a többi megszűnik, de a többi üzletáguk megmarad? Meg hát! Így én úgy gondolom, hogy csak befektetnek piciny országunkba valamilyen módon... munkát adnak, így van tej kenyér az asztalon éstb... érdekes a kirótt adó ellenére hipermarketek is itt vannak még, az tmobil is itt van, mint ahogy a telenor és még sorolhatnám... Szóval milyen pénzt nem hoznak ide? Jaaah bocs igen értem, csak kivinni lehet... Igen, tudom, ők kiviszik a nyereséget, és már a magyar is kiviszi a pénzét. De egy különbség azért van. Ezek a multik munkát adnak és most már adót is fizetnek. Én úgy gondolom, hogy jó volna pár méterrel tovább is látni és nem csak azt, amit fecsegnek, és kiadnak a pr-osoknak, hogy varázsoljanak valami sokkoló pletykát az újságok számára... Én úgy gondolom akkor kell megijedni, amikor a kedvenc hipermarketeink bezárnak, az otp-t államosítják a többi bankkal együtt, felszólítanak, hogy szolgáltasd be értékeidet és még sorolhatnám... Na ekkor kell utcára vonulni és követni Egyiptom példáját...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák