Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    válasz eddie1978 #57 üzenetére

    Köszönöm az infot. Múltkor ugyanezt a blogot néztük a lessátor miatt.

    Akkora tálat úgy se találsz, amibe beleférne még a tükörképe is. Szerintem nem kell ennyire túlspirázni. 4-6db fahasáb, közé fólia, és kész. Hihetetlenül jól tartja a vizet. 1m2 vízfelület elég kicsit, de a tükörkép helyzetén lehet javítani azzal, hogy kicsit feljebb viszed a kamerát.

    A mostani projektem az erdő volt. Méghozzá a sötét erdő. Csak délután valami fényecske, de az is foltokban világos.

    Itatót hihetetlenül egyszerű készíteni. Akár földből is. Fogod ásol egy árkot, és belehelyezel egy fóliát. Még jobb, ha csak felraksz valami keretet, belehelyezel egy fóliát és kész. Nekem pl. Fahasábok adják a keretet. Gondolkodom rajt, hogy megnövelem a méretét az itatónak...

    Holnap dobok egy képet róla, hogy oldottam meg. Ma kihordtam a gránitköveket moha helyett. A lényeg, hogy eltakarjam a fóliát teljesen a képek látható részén.

    Neked valóban csak a nagyobb itató hiányzik. Meg egy kicsit természetesebb perem, ahova leszállhatnak.

    Endru kollégát érdemes még abajgatni a témában. Neki elég szép itatója van. :K

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák