Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Gudella

    senior tag

    válasz Obi-1 #39 üzenetére

    Gimli még odébb van itt egy új:

    A gondori Boromir titkos naploja (bocs, ékezet nélküli, már túl fáradt vagyok, hogy kijavítsam...)

    Elso nap:
    Elmentem Elrondhoz a Tanacsra. Aragorn folenyeskedik, mint mindig. Azt hiszi, hogy olyan nagy arc, csak azert, mert dugja azt a tunde csajt. Szoval, szerintem csak azert, mert valakinek szeles a mellkasa, kidolgozott a teste, es
    napbarnitott arcat ferfias borosta boritja, meg nem kell, hogy ... mit is?
    Egy kicsit eltertem a targytol. Azt hiszem, csatlakoztam valami kuldeteshez, mivel elvonta a figyelmemet Aragorn hatalmas ... bunkosaga.
    Uuupsz.
    Harmadik nap:
    Rohadt gyuru, rohadt kuldetes, rohadt szovetseg.
    Negyedik nap:
    Frodo ma elejtette a gyurut. Folvettem, de Aragorn ramparancsolt, hogy adjam neki vissza. Arrogans fasz. Nem tudom, mit szolna, ha jol tokonvernem
    Gondor Kurtjevel...!
    Rohadt gyuru. `1
    Otodik nap:
    Nyilvanvalo, hogy Aragorn furcsan vonzodik Frodohoz. Ha-ha-ha! Samu megoli, ha valamivel probalkozik.
    Hatodik nap:
    Aragorn meg mindig bele van zugva Frodoba. ''Boromir, add vissza a gyurut _Frodonak_!''
    ''Boromir, hadd vigyem fol _en_ Frodot a Caradhrasra!'' ''Boromir, meg ne probald meg egyszer levagni Frodo fejet, amig o alszik, hogy te ellophasd a
    gyurut!''
    Baromira idegesit, hogy igy kivetelezik vele.
    Tizedik nap:
    Mert nem belem van belem zugva Aragorn?
    Tizenegyedik nap:
    Kivittem Frodot Moria Banyaibol. Tulajdonkeppen bejon nekem. Remelem, nem lesz belolem perverz hobbitbuzi, mint Windermir bacsikambol. Legalabbis azok utan, ami _vele_ tortent. Kulonben Trufa es Pippin is nagyon kis edes...
    Egyebkent, Gandalf meghalt.
    30. nap:
    Lothlorien. Galadriel eleg jo bor. Tuti, hogy el volt ajulva markans, bar kisse mosdatlan ferfias valomtol. Legolas megfurdott a szokokutjaban, de
    megszivta.
    Ha-ha. Nagy tunde seggfej. Szaz szazalek, hogy festi a hajat. Egyebkent, van egy pattanas az orran. Aragorn javasolta, hogy mi is furodjunk meg.
    Sajnos, csak kesobb esett le, hogy nem ugy ertette, hogy egymassal. Hulye Aragorn.
    33. nap:
    Frodo olyan furcsan viselkedik a gyuruvel kapcsolatban. Meg azt se engedi, hogy megnezzem. Jo, persze, tenyleg volt egy kis dulakodas vele, hogy egy pillantast vethessek ra. A foldre tiportam es rajta fekudtem, amig lathatatlanna nem
    valt.
    Ellenalltam a kisertesnek, hogy atoleljem (kicsit konnyebb volt, miutan jol orrba vagott).
    Feltekennye tettem Aragornt! Ha-ha!
    35. nap:
    Megoltek az orkok.
    Hulye orkok.

Új hozzászólás Aktív témák