Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz Obi-1 #187 üzenetére

    na végre sikerült időt szakítanom

    akkor is jó volt Samu és Frodo elválása, így még drámaibb volt a hatás

    sztem nagyon királyak voltak a csatajelenetek, gondolom te a SW 1v1-eihez hasonlítod(azok is jók), de itt is votak 2 szereplős csaták gondolj az 1. rész Gandalf-Saruman, Aragorn-Uruk-Hai ork harcaira, de sztem a 2. rész majd 1 órás csatajelenete a Helm-Szurdokban is nagyon ott volt -akkor a 3. részt még meg se említettem(mert akkor ezt hasonlítsuk a SW 2. részéhez amikor a jedik nyomják a gonoszok ellen, most pontosan nem tom hol volt az, amikor Anakint meg Amidalat elfogták azt mentek segíteni nekik, meg a klónhadsereges csaták, ezek is viszonylag nagyméretűek)

    most egy kis exkluzív a mágusokról csak itt, csak most, csak tőlem(najó nem):
    a mágusok, az istarok, tünde nyelven varázslók rendjét jelent
    ide tartoznak a maiák is, akik ugye szellemek és nagyon öregek, korukról nincs adat
    a valák akik még a maiáknál is öregebbek, küldték őket Középföldére, onnan ahova a tündék is mennek nyugatra, Sauron ellen, emberek alakjában, hogy segítsék őket
    tehát Gandalf(akit Mithrandir -nak is neveznek) és Saruman is maia
    aki amilyen erős annak megfelelő színt visel, de elég vszínű, hogy csak ezek az alapszínek vannak

    te azt mondod a SW 2 jobb mint az 1 sztem meg pont fordítva van, mert az 1 ben végig az emberben van a feszültség, folyamatosan pörög a film, a 2 ben csak szakaszosan( habár a Yoda vs Doku gróf csata elég jó volt) és nekem ezek a szerelmi jelenetek nem igazán jöttek be, persze vhogy meg kellett csinálni

    na így több mint 1 hét késéssel, de sikerült végre válaszolnom
    jövő héten majd folytatom :))





    [Szerkesztve]

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák