Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz bbubby00 #80269 üzenetére

    Hehe jól leírtad a pesti helyzetet, és ha ebben nő fel az ember (én is), vagy sokat vezet itt, felveszi a ritmust. Ellenben érdekes, én vidéken nyugisabban megyek, vagy külföldön pl. igyekszem defenzív lenni. Ott úgyis más nyelven habognak, kár lenne balesetezni, és tőlünk nyugatra döntő többségében kultúráltabban vezetnek. Bécs pl. egészen más mint Pest autózás szempontjából, de sehol nem futottam dugóba vagy olyan esztelen helyzetbe, mint itthon minden nap.
    Megfigyelt tény: A Nők szinte sosem engednek be. Valami olyasmit sejtek a háttérben, hogy:
    - Nő vagyok nekem jár az útjog, a Szüfrazsettek kiharcoltál nekem
    - Büdös Bunkó Pasi rohadjon meg
    - Észre se veszi hogy ilyen helyzet van

    És még lehet van pár példa, de én ezeket sejtem. Plusz ha hülyeséget csinál vagy rád se mer nézni, nehogy esetleg el tudd neki magyarázni, hogy kisszívem buta voltál talán legközelebb nem így kéne, erről szól a tanulás, vagy pedig felháborodottan kiabál/mutogat.
    Mondjuk ez pasikra is igaz, legutóbb egy furgon követett, mert sávot akart váltani mellettem (felém) és dudálni mertem rá meg mutatni hogy nincs eszénél. Mikor mellém ért lehúzta az ablakot, jött is a szövegelés. De nem tágított, 10 percig jött utánam... :F Egy idő után már nem törődtem vele, de köröztem még egyet, hogy lekopjon, mert az ilyen képes utána odamenni az autóhoz és csinálni vele valamit... Persze anno pár éve egy mondeo-ból köpte le egy "úriember" az autónkat, mert buta mód bement a busz mögé és mi gyorsítva haladva nem voltunk előzékenyek vele, és nem fékeztünk nullára, hogy ő kijöhessen a busz mögül... :W

    De még annyi történet lenne (másnak is), amik érdekes mód külföldön nem történtek meg eddig...

    Jaffa: ha ti belsőben mentek, és közétek féktávon belül bejön egy hülye, és baj lesz belőle, az a kresz szerint az ő sara. Csak éppen ezt bizonyítani nehéz. Erre kell a dashcam. Szerintem a Fóka lehet fog egyet kapni...

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz bbubby00 #80269 üzenetére

    Elég találó a pesti leírásod viszont pestiként nekem meg az a fura, hogy vidéken mindenki úgy vezet mintha le lenne szedálva. És mindegy, hogy Fehérvár, Baja vagy Debrecen....

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák