Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Chereiose #173928 üzenetére

    Voltunk olyannál is, ráadásul a család ismerőse a tulaj. :) 15 éves Corolla fékbetét/tárcsa csere, meg valamit az első lengéscsillapítónál kellett csinálni, 160e Ft... Utána csikorgott a fék, 4x vittem vissza, nem tudták megcsinálni, ez ilyen tárcsa/betét kombó. Két gumicserével később vettem észre, hogy a felütközésgátló lent van rugótányéron, és szétverte a porvédőt. Mentem az akkori normális szerelőmhöz, ok, kicseréli mindkettőt. Azt mondja jót szívtak vele, mert be volt rohadva a felső csavar, ezt meg csak úgy lehet szétszedni, hogy mindent lehúzkod a gátló száráról. Nem is érti, hogy hogy szedték ki előtte, de szerinte sehogy, mert a felütközésgátló félbe volt vágva, és oldalról ráhúzva a szárra, talán megragasztották valamivel, ha egy évet kibírt.
    Egyszer hűtőfolyadék cserére vittem hozzájuk (már nem tudom, azt miért nem én csináltam, mindegy), leengedték, feltöltötték (ott voltam mellette), 18e Ft. Mondom mi? Hát hogy piros kell bele, meg a mittomén... jó'van, akkor el kell mennem pénzért, a kúton 5000 egy kanna, gondoltam a 10-es elég lesz... Visszamentem, már a főnök jött, hogy bocsi, a srácok félrenézték, jobbat tettek bele, mint ami a tiédbe kell :U , csak 12e Ft lesz. Ok, itt van, szevasz.
    Fél évvel később találkoztunk valami fesztiválon, akkor odajött, hogy majd szóljak, hogy ha viszem legközelebb, akkor 5000 Ft-ot még levonnak, mert haverok vagyunk. Azóta még megvan ez a kuponom, de nem is mostanában használom fel. :W

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák