Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz #56769280 #23 üzenetére

    Én rollcage Thinkpadről jöttem, az után a Dell üzletiekben is csalódtam, a HP-ben még jobban :B . A Thinkbook inkább konzumer, mint üzleti, ezért számítottam rá, hogy nem fogja hozni a workstation feelinget, sőt, féltem, hogy botrányosan sz*r lesz, de végül mivel alacsonyan volt a léc, kellemesen csalódtam. Persze nem egy workstation, de nem is az a használhatatlan szint, ami nemrég az ilyen vékony trendi konzumer notiknál általános volt. Szerintem jó gép ez, csak nem szabad az üzletiekhez viszonyítani. Ha konzumerekhez hasonlítod, akkor meg tud pár extra ficsőrt, ami nem megszokott, pl. webkam retesz, TPM, ujjlenyomatolvasó, normálisnak tűnő zsanér, fémház stb.
    A Lenovo Vantage fel van telepítve? Nem tudom mennyire komoly akku diagnosztika kell, de abban van valamiféle. Írja a kapacitást, hogy hányszor volt feltöltve, be lehet állítani, hogy csak 60%-ig töltsön, így elvileg kíméled, meg ilyenek. Thinkpaden mondjuk az alsó-felső küszöbértékeket is lehetett állítani, ezen sajnos nem lehet.
    Amúgy szerintem elég ritka, amelyik ips kijelző nem foltos, a haverom Dell XPS notija botrányos, két Dell ips monitort küldött vissza emiatt, végül egy Philips ips vált be. Az is foltos, de legalább nem zavaróan. Nekem az első dolgom volt bekalibrálni, így most bekalibrálva 90 nit körüli fényerőn nem igazán látszik (néha fotót retusálok vagy illustratorban dolgozok és ilyen melókra 80-120 nit a max ajánlott fényerő ha jól rémlik). Sajnos ez az ips kijelzők gyengéje.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák