Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RobinHD

    tag

    válasz nbware #4109 üzenetére

    xDxDxD
    mókás figura vagy, az a baj h tényleg el is hiszed azt amit beszélsz, a fórum követés meg látom nem a te műfajod, mert pár hozzászólással előbb írtam h én is használok hűtőpadot, de csak amikor játszom a gépen!
    szal nem én vagyok a colás kupacos srác ;)
    egyébként megsúgom nem hűti le a levegőt a hűtőpad, egyszerűen csak több levegőt nyom a gépedbe ;)
    ha nem hiszed járj utána, vagy hidd azt h én vagyok a hülye, engem nem zavar, csak gondoltam kisegítelek, ha már ebbe a fórumba tévedtél és hülyeségeket beszélsz :D

    [ Szerkesztve ]

    Privátra illik válaszolni! :)

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz nbware #4109 üzenetére

    Köszönöm a megerősítö válaszod (amúgy a szabvány szerinti telj. 5-10 fok (minusz) - (gép / teljesítménytől függ!), és nagyon egyetértek.. én belefáradtam abba, hogy itt ecseteljem a dolgokat és majd mindenki rájön és eldönti mit is akar. akinek van noti + kellékek / tartozékok az élvezze az általa nyújtott elönyöket ! Jól látod, hogy sokan itt csak okoskodnak... de minek is? (kitudja) - Én kiszáltam ebből a témából . Használom amim van és akinek kell az vagy vesz vagy nem.... az se szép, hogy olyan ember pattog akinek nincs is... ez kb. olyan mint mikor én pattognék egy Ferrari topicban amihez közöm sincs.... na good luck !

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • vizirider

    tag

    válasz nbware #4109 üzenetére

    köszönöm hogy lecsóróztál, mondjuk sajnos tényleg csoró vagyok, emiatt írtam, hogy a kupak biztosítja a hűvösebb levegőt. részemről téma befejezve, halkan megjegyeznék 2 apróságot
    1 a fizika nincs tisztában a pénztárcám vastagságával, vagyis az hogy a nagyobb résen több levegő áramlik, nem függ a bankkártya típusától
    2 én angliában élek, hidd el ha spórolnék pár évet, lehet kifutná a fizumból egy cooler, és valóban csak irigy vagyok, ezért használom a tanyasi kupakos módszert

    viszont köszönöm a tippeket, ha led nem is lesz a kupakokban, de lehet egy bringás cateye lámpát berakok a gép alá, had villogjon, attól menőbb leszek az fix :K

    Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

Új hozzászólás Aktív témák