Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F1r3b1rd

    tag

    Sziasztok !
    A következő a problémám: a Lenovo Ideapad 3-som alját lekaptam egy portalanítás erejéig. Bekapcsoláskor viszont ez a kép fogadott:

    [kép]

    Mikor bekapcsolom, felpörög a ventillátor majd lekapcsol, a billentyűzet világítás is ugyanúgy kis időre beindul majd kikapcsol, tehát minden ahogy szokott, de utána az Esc-Caps lock - Num lock - Power led folyamatosan világít és aki jelzőn nem jelenik meg semmi !

    A gép veszi a töltést mikor bedugom a tápcsatlakozóját.
    Lehúztam az akkumulátort, és nyomtam folyamatosan a bekapcsoló gombot vagy fél percig, hogy minden maradék feszültség kimenjen a rendszerből.

    Utána lehúzott aksival próbáltam tápról indítani szintén sikertelenül annyi változott, hogy a power gomb ledje villog ilyenkor és nem állandó fénnyel világít(gondolom ez jelzi hogy nem érzékel aksit).

    Kivettem a ramot és az nvme ssd-t, majd visszapattintottam, hátha, de semmi se változott. Kipróbáltam egy másik rammal(ugyanilyen tipusból való) is, de szintén semmi. Az ssdről épp mentem a dolgaimat, tehát biztos hogy ezek működnek.

    Se bios frissítés nem volt, se alkatrész csere ami esetleg okozhatná.

    Garanciás még a gép, de ha megoldható házilag, nem küldném el 1 hónapra, ha nem muszáj.

    Tudtok még javasolni valamit, amit kihagytam ?

Új hozzászólás Aktív témák