Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3ĐßuŁŁ

    őstag

    válasz Szabo65 #9772 üzenetére

    Kérdezd meg az eladót, hogy mennyi a postaköltség. Euból vennék a helyedben, mert ott nem lesz baj a szállítással. :K

    Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

  • Szabip

    csendes tag

    válasz Szabo65 #9772 üzenetére

    Nem írtad melyikről van szó: a 10210 vagy a 6271.

    A 10210 elő elő fordul, de 100e alatt ne is reménykedj (túlhypeolt termékről van szó), véleményem szerint ez rablás érte, mert egyrészt még nem régi másrészt, mert a régi pirates készletek minőségét, gazdagságát távolról se hozza és bár szubjektív de ronda, ritkán látom, hogy hirdetnék magyar oldalakon.

    Itthon a 6271-es beszerzése nem lesz egyszerű, egy évben 2-3 kínálat van a Vatera, FB, Jofogás oldalakon, rendszerint túlárazva.
    Idén 2 teljesre emlékszem: egy dobozos volt 35e (pár nap alatt elment és ennek korrekt ára volt) és egy a Vaterán 30e amit én vettem meg.
    Igen sok érte, de kínálat az nincs így kérhetnek is érte sokat és ez sem hibátlan, több töltelék elemet cserélnem kell és a kötele is a rövidebb, még jó hogy a fő elemek beleértve a vitorlát hibátlanok.

    Ne vegyél olyat aminek hiányzik az orrvitorlája! jelenleg a Bricklinken nincsen egy eladó ilyen vitorla se, itthon 2 éve egyet se láttam a kínálatban, irtózatosan ritka (tudok olyan eladót akinek van egy orrvitorla nélkül és már 4 éve nem tudja eladni, mivel nem talál hozzá sehol se vitorlát)!

    A Bricklinken irtózatosan túlárazott, itthon is egy kicsit magas az ára, Ausztriában már 25.000.- körül ki lehet fogni (most ott sincsen) de ugye ahhoz ki kell menni.

    Nagyon ritka szettről van szó, főleg ha gyűjteményi minőséget vársz el 6285, 6286, 6374-et előbb fogsz ki de azokból se megy el 4-5-nél több itthon egy évben.

    Idén sok nagy és régi kalóztémát vettem a gyűjteményembe, nagyon hálás téma, de rettentő nehéz gyűjteni itthon, nekem mind külföldről van ezek az idei beszerzéseim: 6274, 6271, 6285, 6273, 6286, 6277, 6276.

    Türelemmel várjál, lesd az említett oldalakat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák