Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz sb #69881 üzenetére

    Lego verzió a gyerekeknek és inkább szobai használatra jó szerintem.
    A másik a tiniktől felfelé.
    Szobában, pláne, ha nem ilyen 50-100 nm, már használhatatlan lenne szvsz a buwizz.

    A buggy, ami azért gyorsabb ennél az audinál, szerintem bőven elég lakásban.

    Hozzáteszem, kezd tetszeni az audi, de teljes áron tuti nem veszem meg. Nagyon nagy akció esteén jöhet szóba.

    [ Szerkesztve ]

  • Warton

    őstag

    válasz sb #69881 üzenetére

    Kicsit?! Nagyon tetszenek ezek a buwizz dolgok, menő lehet a LEGO kocsidat 15-24 km/h-val csapatni az aszfalton. DE. Sajnos a LEGO műanyag nem alkalmas erre. A Buwizz csatorna videói rendszeresen úgy záródnak, hogy ez vagy az eltörött, a fogaskerekek elnyalták egymást stb. A Peugeot videóban kb. 4-5 keréktartó hubot gyilkoltak le, mire rájöttek, hogy mi a gond: a LEGO anyagminőség. :U

    Piros pont, hogy ezt nem titkolják, hanem bemutatják a videókban. Ergo ha Buwizzt használsz akkor készülj extra alkatrészekkel...

    Amúgy nagyon-nagyon jó lenne, ha a LEGO motorok többet tudnának. Gondolom a LEGO-nak se okozna gondot többet kisajtolni a jelenlegi motorokból. De üzleti szempontból katasztrófa lenne, mert mindenki küldené vissza a szanaszéjjel ***ott műanyag alkatrészeket.

    Rákerestem mégis mennyibe kerülhet egy ilyen buwizz rendszer. Hát finoman szólvan nem olcsó. :Y Sőt. Ennyi pénzből már veszel egy pár "dedikált" RC akármit aztán csapatod vele. Sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Kompromisszummentes linux gaming.

Új hozzászólás Aktív témák