Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rison77

    senior tag

    Sziasztok!

    Adott egy deep silence 2 ház, és szükségem lenne pár tanácsra, hogyan lenne lehetséges kicsit jobb hőfokokat kicsikarni belsejéből, ha lehetséges. A komponensek egy 9600k brocken 2-vel, ami max 65 fok terheléssel, néha peakel 70-72-re, de ezek csak pár mp-ig tartanak, viszont van benne egy msi rtx 2070 gaming x is, ami teljes terhelésnél 74 fokot is eléri amivel nem vagyok megelégedve. Jelenleg a ház úgy néz ki ,hogy elől van a 2 gyári ventije amit már beraktam a vga mögé a radiátor helyére, hogy közvetlenebb legyen az áramlás, de nem segített, hátul ugye szintén ott van az 1 db gyári venti , ezek maximum fordulaton mennek, ehhez nem találtam infot mit tudnak. A ház aljában van egy lepa bol quiet ami a vga-ra fújja a levegőt, illetve a felső részen van 1db ugyanilyen ami kifele szívja, ezek fixen 1200 rpm-en mennek. Az, hogy leszedem a ház oldalát illetve felrakom körülbelül semmi különbséget nem adott azon kívül, hogy hetente takaríthatom a port. Lehet ezen esetleg javítani valahogy új ventikkel, vagy elhelyezéssel, vagy inkább nézzek egy jobban szellőző házat?

Új hozzászólás Aktív témák