Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #84490496

    törölt tag

    válasz gthomma #1764 üzenetére

    Otthon ránézek. Kérek egy kis türelmet...3 napja 16 órázom a melóhelyen,este 11 körül érek haza,otthon ránézek..

    #1765: én egy lenovo p2 töltővel használom,amikor nincs usb-re rakva.. Az esetek 90%-ban usb ről töltöm,hogy ne vágjam gallyra az akkut a gyorstöltéssel. Samu s8 töltő viszont nem kompatibis vele,asszonyéval kipróbáltam.. :)

    [ Szerkesztve ]

  • #84490496

    törölt tag

    válasz gthomma #1764 üzenetére

    Verzió: EUI5.9.027S (melyet a 28S és a frissítés nem)
    Hozzávalók: képek a firmware
    Leírás: Többnyelvű Google szolgáltatások és alkalmazások díszítve LeEco, NFC nem
    OS: Minden Android 6.0

    Letöltés: A teljes csomag egy PC
    Méret: ~ 1,31 Gb

    Figyelem! Mielőtt piercing berendezés célszerűen kell tölteni akár 100% -kal, vagy legalább 70%
    , hogy az EEPROM devaysa használata pontosan azok scriptek batch fájl a csomagban (a frissítés csomag)

    Hogyan villog?
    #
    Utasítás a Windows felhasználók számára
    0. le a firmware linket
    1. Csomagolja archív
    2. Engedélyezze USB hibakeresés és „OEM feloldása”. Csatlakozás egy számítógéphez, várjon, amíg a meghajtóprogram telepítése (ha a vezetők már, akkor hagyja ki ezt a bekezdést)
    3. Menj a kicsomagolt mappát a firmware-t és futtatni a batch fájlt x7_flash_tool.bat (azok számára, akik a készüléket fastboot távon x7_fastboot_flash_tool.bat )
    4. Watch , olvassa le, igyon kávét és várja meg a firmware végét.
    6. Elfogadjuk, hogy újraindítjuk az eszközt

    Forrás: 4PDA topic

    EZ a bejegyzés,ami google fordítózva lett...

    Elvileg ez az európai rom.Amit Te linkeltél, az meg -szerintem- a kínai rom....Lehet ( és csak LEHET ) hogy a két rom nem egyezik, egyedi azonosítójuk lehet és akkor érthető,miért dob errort az update-re...

Új hozzászólás Aktív témák