Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert0

    csendes tag

    válasz tibcsi0407 #916 üzenetére

    Sziasztok,
    Nekem ma megjött a szürke x822-m, Tibcsi segedelmével. :R :R
    Eredeti ROM-al kértem, 017S-el jött, ez nagyon jó, villámgyors, Play Store simán feljött rá.
    Csatolok két képet, a telefon természetes fénynél sokkal világosabb színű mint a Spemall képeken, de még szebb, mint amire számítottam, mindenkinek leesik az álla amikor meglátja.
    A kijelző gyönyörű és tűéles élőben. Ami megdöbbentett, hogy ugyan még nem rendeltem hozzá CDLA fülést (mivel a Leeco féle füles nem teljesen hallójárati kivitel), ennek ellenére Piston 3-al is sokkal jobban szól átalakítóval, mint az eddig a Meizu m2 Note-omon valaha. Még a vezérlőgombjai is simán működnek, átalakító ide vagy oda.
    A kamera nagyon gyorsan fókuszál és pompás képeket készít. Az akksi eddig szépen bírja. Összeszerelésben egyszerűen tökéletes a telefon, igazi prémium.
    Igazából nekem a munkámhoz szakmai anyagok olvasásához kell ez a méretű kijelző, 2 készülék között gondolkoztam, ez és a Samsung Galaxy Note 7 közt. Ezt megkaptam nagyjából harmad áron, szinte ugyanolyan specifikációkkal, még szebb szerintem, és nem is robban fel :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák