Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz lapa #623 üzenetére

    5 forint körül vagy lumenenként, az azért jópofa. és a 20w verziót számoltam (alsó hangon 1600 lument). azért 7500 hufból van egy nagyon tartós és legalább két 11w ccfl-t kiváltó pilácsod. itt már csak dobozolni kell aztán csókolom. gondolom a driver is kicsit komolyabb, mint a rommá miniatürizált kompaktban.

    nekem a fürdőbe kéne még valami, de mintha a fogamat húznák, mert egy kupacban van az alternatív kapcsoló meg a konnektor. a vékony flexicsövekből ki kéne szednem a 220v-ot, illetve leválasztani a konnektort, és az egyik kapcsolót átkötni 12v-ra. így elmondva nem nagy ügy, de már hányni tudnék ha csak a forrasztásra gondolok. meg ugye ki is kell mérni melyik vezeték mi.

  • ati2

    őstag

    válasz lapa #623 üzenetére

    Ilyen szarral mérek: [VOLTCRAFT IR-280]
    Nem ajánlom senkinek mert kézben fogva elkezd felkúszni a hőmérséklet, a különbséget azért jó mutatja, csak mindig vissza kell lőni a padlóra, hogy tudjam mennyivel mér többet.
    De lehet beszerzek egy ilyet is, a voltcraftnál csak jobb lehet: [link]

    A venti most külön 12V-os tápról ment, de elvileg elég egy ellenállás, hogy 12V legyen a 16-18V-ból. Igazából csak minimális légáramlás kellett a bordának és rögtön jól hűt.

    Az élettartam engem sem izgat, mert mire kinyúlik tényleg 10-15W-on kapunk ugyanilyen teljesítményt, ami már passzívban is bőven jó lesz.

    Egy led és táp így 30-33$ + hűtő + venti + barkács = nem vészes 9-10 eFt alatt simán megáll.
    Mondjuk a 20W-os táppal jó ha 1300 LM-t tud, legalábbis szemre nem volt fényesebb mint a az 1180 LM-es CFL.
    Tápok: [20W] + [30W]

Új hozzászólás Aktív témák