Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz albiosz #17960 üzenetére

    A foglalatot tartó konzol pofon egyszerű szerkezet: egy L-alakú lemez, aminek a talpa a lámpa alapjára van csavarozva, a szárából meg kiáll a foglalat. Mivel ez a lemez hajlik, így némi erőkifejtés hatására a foglalat akár lefelé is nézhet. Ami a helyet korlátozza, az a búra és az alap közti távolság, ide kell beférnie a lednek.
    Természetesen egy szót nem írnak a lámpa magasságáról, de az beszédes, hogy a doboza 10,5 cm vastag. Legyen 0,5 cm a doboz, csomagolás (nem szoktak túlzásokba esni), 3 mm a talp, 4 mm az üveg, marad bő 9 cm. Ebből lejön a búra görbülete, szerintem a 67 mm átmérőjű led elfér benne. De én nemrég hívtam fel állólámpa okán a Rábalux ügyfélszolgálatot és készségesen segítettek. Nyugodtan hívd fel őket, hogy mekkora átmérőjű izzó mehet bele, vagy vedd olyan helyről a ledet, ahol ki tudod cserélni kisebbre.
    Vésztervnek a ledtányér 100%, hogy megoldás és az árakat elnézve nem is drágább, mint lámpánként 2 minőségi e27 led.

    A topik pedig a kérdéseknek és a válaszoknak van, a lakóival együtt. :R

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák