Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz Krisztianby #62890 üzenetére

    Nagyon sajnálom ami történt veled. Abból, ahogy ezt az egészet nyugodtan leírtad és hidegvérrel fogadod biztos vagyok vagyok benne, hogy nem a cseten egy folyamatosan lázongó játékos vagy. Engem kiakasztanak az ilyen sztorik, mert az, hogy ennyire leszarják az egyértelmű körülményeket és jelen esetben egy szerintem ártatlant büntetnek azzal, hogy 6 éven át nevelt accountját perma bannolják szánalmas. Évek óta gyűjtögeti valaki a rajta lévő dolgokat, esélyesen még vásárol is és magasról tesznek rá. 6 év!
    Az egész player support egy alávaló szemét rohadt banda és az a képmutatás amit tudnak végezni ilyenkor a válaszaikban mocsok egy dolog. Saját magukról állítanak ki ezekkel szegénységi bizonyítványt. Nevetségesek a büntetési rendszerükkel együtt.
    De aki valóban rontja a játék minőségét (feederek, leaverek) röhögnek a markukba és még a matchmakinget sem csinálják meg hogy legalább egy elfogadható szintet megüssön.
    Saját magukat kéne bannolniuk az egész életből az ilyen hóhányóknak.
    Elnézést szókimondásomért, de egyrészt ez alapelvem, másrészt meg nagyon felb... az ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák