Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztianby

    tag

    LOGOUT blog

    válasz olloczky #62883 üzenetére

    Ugyan ezt írtam nekik :( Alsó választ kaptam. Ezért gondolkozol mit tehetnék. Elég sok emlék fűz a fiókhoz fájó lenne elveszteni. De fogalmam sincs mit írhatnék mert mint ha egy bottal beszélnek. Egész szövegből a faggoton van fennakadva... (Tényleg egy meccsen se irkaltam senkinek semmit) csak ezen....

    Teljes válasz:
    Halihó!
    Nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgok nemrégiben és végleges felfüggesztésben részesültél bomlasztó magatartás miatt. Annak érdekében, hogy pontosan lássuk mi is történt, már rá is pillantottam a fiókodra.
    Először is, a végleges kitiltások működéséről további információt itt találhatsz.
    Ennek függvényében, azért kerültél végleges kizárásra, mert folytattad a bomlasztó magatartásodat. Általában, aki eléri, hogy véglegesen kizárjuk, azt már korábban is részesült figyelmeztetésben. Nálad is ez volt a szituáció, hiszen október végén egy határozott idejű kitiltással szerettünk volna rávenni arra, hogy gondold át a viselkedésedet, majd tedd meg a szükséges lépéseket, hogy a jövőben ne kapj újabb felfüggesztést. A büntetés alkalmával megkaptad a naplót, amely a tiltáshoz vezetett, hogy tanulhass belőle és javíthass a modorodon.
    Így a következő lépcsőfok amelyet büntetőrendszerünk kiróhat ilyen esetekben, nem más mint a végleges felfüggesztés. Valahol meg tudom érteni, hogy talán úgy érzed ez a csevegési napló nem tartalmaz olyan durva kifejezéseket amelyek egy végleges kitiltással érnek fel, viszont nálad már ez is elegendő volt, hiszen felhívtuk a figyelmed arra, hogy ez megtörténhet ha nem változik semmi. Konkrétan a faggot szó nem hangzott el a mérkőzés során, tehát nem igazán idéztél senkit. Ezt a kifejezést pedig zéró tolerancia elvén kezeljük, bármilyen kontextusban, ami egy kéthetes felfüggesztés után már elegendő a végleges kitiltáshoz.
    A Riot Games igyekszik mindent megtenni a játékosok magatartásának javulása érdekében, ezzel együtt véglegesen kizárjuk a játékból azokat, akik a viselkedésükkel folyamatosan rossz játékélményt okoznak a többieknek. Ilyen intézkedésre csak sorozatos büntetések után kerülhet sor, éppen ezért a felfüggesztést semmilyen körülmények között nem áll módunkban feloldani. 🥺
    Ha bármilyen kérdésed merülne fel az ügy kapcsán, nagyon szívesen válaszolok arra is!
    Addig is további szép napot kívánok neked! ❤️

    [ Szerkesztve ]

    ~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

Új hozzászólás Aktív témák