Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Dolby #46015 üzenetére

    +1

    Amúgy ez a troll pick nagyon tág fogalom, mert vannak dolgok amik működnek de lcs-be nem viszik, attól még lehet jó. Egyik meccsemen kog junglenk volt, premade társam azt hitte trollpick, egészen addig amíg el nem kezdte vinni a triple killeket a kog. Másik meccsen platina barátom ellen twitch jungle volt, twitch egész csapata feedelt, egymaga lecarryzte a 4 feedelöt.

    De mondhatnám példának azt is amikor sionnal első wave előtt megyek enemy buffot lopni, rendszeresen írják hogy wtf meg mit csinálok, már azzal kezdem a játékot hogy le irom chatbe hogy enemy jungler valószínűleg "a" buffnál kezd, odamegyek "b" buffhoz és megpróbálom ellopni a passzívommal aztán feltpzek toppra. Ez 80%ba össze szokott jönni és kék vagy red buffal kezdek lanen ami baromi nagy előny, arrol nem is beszélve hogy az enemytöl meg elloptam ezt a buffot, de a társaim is kb ilyen arányban írják chatbe hogy wtf csinálok, ha nem írom le nekik hogy mit csinálok.

    [ Szerkesztve ]

  • kenwood

    veterán

    válasz Dolby #46015 üzenetére

    Alapvetoen azok szoktak tudni, hogy mikor erdemes jatszani, akik 10 bol 7X elveszitik az 1v1 lanet.

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • Sordoran

    addikt

    válasz Dolby #46015 üzenetére

    Alapból én is így voltam vele, de mostanság mindig support vagy jungle vagyok (ha vak draft akkor nem állok le veszekedni, viszem ami marad, normál draftnál meg hiába mid és support vagy jungle, mid-re nem hív be), és így egyéni sikereket is nehéz elérni. Supportként az adc-m béna, vagy ha jók vagyunk, akkor a többi lane lose-ol, és minket vesznek célba mid game-ben, jungelesként meg pl. most Rek'sai-al mit érek azzal, hogy kitankolom nekik frontvonalat, ha nem áll mögém senki aki sebezne is. Így annyiból áll, hogy táncolok torony előtt, várnám, hogy többiek felálljanak mögém, de nem, ők elmennek ide-oda, szaladgálnak, azt se tudom most fightolni akarnak, vagy csak valami, engem meg berántanak 1v4-be.
    De megtaláltam tökéletes megoldást, ami megnyugtat: Teemo. Leszarom hova jutok vele, mindenhol jó (na azért jungle-t nem néztem még), és rakom a gombákat, lopom a killeket, az ellenség és a saját csapat is le van tojva. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák