Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JLHFans

    tag

    válasz Mottie #32693 üzenetére

    Egy apró szurkapiszka volt csak, akartam a végére :D jelet is, hogy nem kell személyeskedésnek venni de már nem fért bele a módositásba. Az SG ről amúgy kevesebbért lettem bannolva ( megkérdeztem az admint miután ő kioktatott hogy noob vok hogy nem nyerem meg az összes 4 vs 5 öt hogy ő ugyan miért nem teszi meg amit felajánlott hogy 5 ből 5 öt megnyer nekem ) VÉGLEGESEN, miután 13 éve irogattam oda, sok ezernyi hozzászólást PG tol kezdve még ősi játékok topikjába mint Evil Island Resident Evil meg Europa Universalis 2-4 és soha senkivel még csak egy nagyobb vitám se volt.....

    Egyébként Leonával (akivel pedig szerintem a legjobban játszom és a másik mainem) pedig csak 45% os, sajnos silver legalján nehéz kitúnni vele, meg az elején rengeteg 0-5-4 meg stb jött össze vele, persze úgy nehéz ha mondjuk 38-8 a killarány az enemynek... Jelenleg 3-7-16 az átlagom vele, az már elfogadható nagyjából ? Ja és bevallom őszintén lehet az is hiba volt, hogy hülyén buildetem szinte full supportos tárgyakkal ( Iron Solari meg Mikael tégelye Zeke Herald meg ilyenek) mióta önző köcsög vagyok azóta sokkal jobb minden :D
    Felteszem az elején a 2 alapot amit muszáj a Face of Mountaint meg a Ruby Sightstonet aztán Randulin 's Omen, Warmog's Armor meg ha még marad kapacitás akkor Frozen Mallet :)
    Tudom hülyeségnek tűnik, de bevált, azóta futószalagon jönnek a 30 ast feletti meccsek :)

    Sajnos nem tudok ezzel a 2 champpel játszani 50% ban ( sem)mert Leona szinte mindig bannolva van, na meg ha 4.vagy 5. nek jössz akkor addigra gyakran foglalt a supp meg a jungler, ilyenkor lesznek azok, hogy marad nekem az ADC amivel kb olyan szinten vagyok mint élete első LOL ját toló emberke, 5X kellett eddig adc vel mennem olyan 120 gameből, persze 5ből 5 sima vereség, és én is kb szarráfeedeltem a lanet, mentségemre legyen szólva hogy előre jelzem mindig, hogy bármilyen lanet tudok vinni bizonyos szinten, de adc t nem .... :) :(
    Egyébként te játszol még aktivan ? S ha igen milyen szinten ?

Új hozzászólás Aktív témák