Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz superecneB #12824 üzenetére

    Most az, hogy az ultiból kijön nehogy meglője magát a championt? Szerintem malzahar messze nem arról az egy ultiról szól, és főleg nem mid/endgameben, hanem a null zoneról, a jól kihelyezett aoe silenceről, voidlingről és a dotról. Az pedig, hogy 90secenként leszedik azt a dotot (7 sec a cooldownja), amiből jó esetben 2 amúgy is kint van, az édeskevés. Teamfightban az ember úgyis boldogra boldogra kicastolja, amint lejárt a cd, hogy egyre több voidlingja legyen. 2-3 voidling (ami akkor is a pályán marad, ha Malza meghalt), null zone, több championon a dotok, meg az aoe silence. Én ezt érzem a champion lényegének endgameben, és nem azt az egy ultit, amivel csak magadra hívod fel a figyelmet, az inkább egy extra, amit jól időzítve nagyon ki lehet használni. De nem hiszem, hogy egy Malzaharnak az lenne a feladata, hogy ultizzon, sokkal fontosabb azt elérni, hogy az ellenséges team a void zoneban álljon (kifusson belőle? úgy, hogy lassítva is van), hogy fel legyenek dotolva, és ezáltal lassítva, és, hogy 2-3 champion egyszerre legyen silencelve - legalábbis én ezekre helyezem a hangsúlyt, az ultit van, hogy már csak az 5v5 végén egy menekülő megfogására használom el, vagy biztonságos pozícióból combat indítására, ez utóbbi ellen lehet buildelni, a többi ellen szerintem nem igazán. Mindenre van megoldás, de úgy gondolom, hogy Malzahar egy sokkal hasznosabb champion, mint sok más, amit midre visznek, arról nem is beszélve, hogy nehéz vele meghalni, mert biztonságos távolságból tud szinte mindent intézni, a játék elején pedig a saját tornya alatt álldogál.

Új hozzászólás Aktív témák