Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz bzoley #4776 üzenetére

    vista alatt használom a tuneremet (dtv 1800h) de azért időnként sikerül rendesen kiakasztani, hogy csak hardveres újraindítás* után vagy driver újratelepítés után (restart nélkül) működik újra a digitális rész (valamir resetelést kihagytak a szoftverből, így nem kerül alapállapotba a pvr2 indításakor a kártya)

    *: sima újraindítás nem segít neki, mert attól még nem inicialiázálódik újra.

    Nameg még mindig sárosak a hd tartalmom gyorsításához szükséges evr-rel, szal van még rengeteg dolog ami egy lassan 3 éves oprendszer támogatása kapcsán eléggé ciki. Az epg-t csak azért nem rovom fel nekik, mert ez hazai jellegzetesség.

    Sokan dícsérik a leadteket a szoftverkörítés miatt, de messze nem olyan kiforrott még ez sem, mint egy pár éves kártya xp alatt. El sem merem képzelni, hogy milyen lehet akkor egy olyan kártya aminek nem ilyen jó a szoftvere :U A pvr2 eléggé messze van még a tökéletestől... videó rögzítés része is eléggé megbízhatatlan. A távirányítót is elfelejti érzékelni néha (rájöttem, ha rákattintok az ikonjára a tálcán, akkor megjavul), a rádió programja is néha gondol egyet és hibaüzenettel indul.

    Annó az intel740 vga és miro pctv tuner esetén tapasztaltam ilyet, hogy biznyos programok mellett meggajdult a kártya... ott is el kellett telni pár évnek, mire a vga driver és a tuner driverének fejlődésével megszűnt minden probléma. Nah majd pár év múlva kiforrja magát ez is ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!