Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • nRu3

    addikt

    válasz laci06 #4072 üzenetére

    Projektoros tv felejtős azonnal, sima tv-t azt nektek kell tudni hogy mitt akartok, de ha olyan tv aminek nincs ''hátulja'' akkor az a kérdés milyen a kábel tv-d? digit vagy sima mert ha sima akkor nincs értelme az lcd-nek mert az a hibákat a gyenge minőségü adést nagyon kihoza és nélvezhetetlen lesz a tv-zés. Ilyen esetben plazma talán jobb 42'', De ha digitális a szolgáltatás akkor lcd és minél nagyobat ha van rá mod 40'' legalább.

    ''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

  • nRu3

    addikt

    válasz laci06 #4074 üzenetére

    a projektoroknak nem szép a képe és nem minden szögböl nézhető de ez saját vélemyény amiket látam.
    Ha upc vagy digi tv vagy AD vagy hasonlo digitális szolgáltató van akkor nyugodtan plazma &lcd hogy a 2közül melyik az nehéz kérdés ,ez már régota itt a forumban jó kérdés és mindenki csak a saját tapasztalata és izlése után tudd tanácsot adni.
    Én magam is LCD-t akartam venni 40'' de miután egy barátomnál volt szererncsém nézni otthoni körülmények közt és késöbb máshol otthon egy lcd-t és plazmát tudtam öszehasonlitani, miután azt a következtetést vontam le ha veszek akkor inkább plazmát.A plazmánál szeb volt a kép és a szinek és maga a hatás is élethübb volt, mig az lcd valahogy erőltetett kép volt és valahogy nem tetszet. De ez az én saját vélemyényem . az lcd akkor lesz jó ha végre lesz HD minőségő adás.

    Ja és azota sem vettem semmit maradt a sima 72cm tv, igaz a vágy egy szép nagy lapos tévézet m,ég mindig megvan csak elhalasztotam egyenlőre.

    ''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

  • nRu3

    addikt

    válasz laci06 #4077 üzenetére

    viszont ha előre gondolkodni és vásárolni akkor lcd, hissz nem 2-3évre vesz az ember egy tv-t addigra meg csak változik a csatik minősége is jó irányba, plazmát nem tanácsos aszem pc-re kötni(nem biztos) a plazma nagy hátránya hogy ez a beégés hibája van, de ez csak akkor fordul elő ha állandoan ugyanazt nézük és akkor valamilyen kép vagy logo ott marad a képernyőn. samsung vagy panasonic.

    de ez az én véleményem és minimális ismeretem, érdeklődj tovább a többiek mitt ajánlanak.

    ''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Aktív témák