Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Louloudaki

    aktív tag

    sziasztok

    tanácstalanul állok lcd tv vásárlás előtt, jól jönne néhány tipp. sony boltban nézelődtem a napokban, megtetszett egy 32" ex400 meg egy ex500 bravia, de a plazma tévés topic elején lévő leírás és összehasonlítások alapján azt láttam, hogy
    1. ez kicsi lenne ahhoz, hogy 3 méterről nézzem otthon, ahhoz már 50" kéne, csak nem értem miért. :U akkora be se fér a lakásba ill. a mostani tvállványról lelógna jócskán plusz ajtónyitással még le is verném :DDD
    2. ha vhs videókazit is akarok nézni meg nemhd tvműsort, akkor a hdready jobban jeleníti meg azokat? :F hdben max az olyan módban sugárzott tv műsort néznék, blurayem nem van, pc-t meg nem kötnék rá, bár ha létezik 3-4 méteres kábel... :U (bár lehet hogy blurayem mégis lesz a jövőben)

    az igényeim a következők lennének:
    - 2,5-3 méterről nézhető legyen
    - legyen minél szebb a képe éjjel és nappal is
    - normális hangzás
    - nyáron a sötétítő függönyön is elég erős fény jön be jobb oldalról, szóval lehet egy matt képernyő jobb lenne a csilivili fényesnél, nem?
    - digitális műsorvevés
    - ne kelljen jelzálog a házra hogy megvehessem, szal olyan 150pénz körül legyen max
    - nem kellenek bele olyan számomra fölösleges cuccok, mint pl wifi, usb-n mp3 lejátszó és kamera csatlakoztatás, szobaelhagyást érzékelő kikapcsoló (ahogy olvastam, valakinél akkor is kikapcsol ha a szobában van és nem mozog)

    várom a javaslatokat, hogy mit lenne érdemes vennem :R

    kicsit off, de még egy kérdés: van ez a digitális műsorszórás szép meg jó meg minden, de hogy fogom én azt felvenni a régi típusú videómmal ami kb 10 éves? :B

  • Louloudaki

    aktív tag

    válasz BBéci #2006 üzenetére

    akkorát nem veszek, annyi pénzem nincs. akkor közelebb ülök inkább :DDD

    igen vhs. nem fogom kihajítani a kukába a tök jól működő videómat, csak mert nem "trendi"... meg van pár kazettám is, nem tudom digitalizálni. meg valahogy csak kell rögzíteni a fontos műsorokat ha épp nem vagyok otthon és nem tudom megnézni. erre pont jó a videó, nem fogok hddre rögzítő cuccot venni ha havonta kb 1x használom.

    cvn69 köszi utánanézek. de a korhatár karika mennyire ég bele a képernyőbe? :U

    [ Szerkesztve ]

  • Louloudaki

    aktív tag

    válasz BBéci #2019 üzenetére

    jó de a videót akkor se fogom kidobni. max gáz lesz a kép, ez van. majd nem skálázom fel max felbontásra, asszem tudnak ilyen módban is működni a tévék.

    A plazmás topikban senki nem kérdőjelezi meg az ideális nézési távolságokat.
    Vajon miért?
    nem tudom. én sem kérdőjeleztem meg, csak azt mondtam nem veszek 50est hanem kisebbet és közelebb ülök. ebben mi a megkérdőjelezés???

Aktív témák