Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • cocoo

    tag

    válasz Rick4 #6045 üzenetére

    tényleg nem akarlak megsérteni, de valamiféle tudományos fokozatot akarsz adni ennek a fórumnak hogy ennyire tényeket akarsz? :O

    ezt magyaráztam az előbbiekben: nincs teljes objektivitás olyan szubjektív dolgokban mint melyik tv képe szebb, főleg mert az eddigi 6000 hozzászólásból egy dolgot le lehet szűrni:
    a piacon még nincs olyan márkájú és gyártmányú tv ami mindenben a többi felett állna. :K

    a hozzászólások többsége azt bizonyítja, hogy a pc-vel a legjobban a Samsungok :C dolgoznak együtt. Ez nem azt jelenti, hogy a többi nem, csak valami "csoda" folytán ezek ebben jobbak.

    az sd adást a Philipsek "nyerik" :C , de ez sem azt jelenti, hogy a többinek sokkal rosszabb az analóg adás képe.
    Persze magasabb kategóriákban biztos van pl. egy olyan Pioneer ami veri a Philipseket, de ezen a fórumon jellegében max. a középkategóriát képviselik az emberek.

    Az LG a belső vincsivel hasít :C .

    stb.

    Szóval ha felteszik a kérdést hogy mondjuk 200 környékén milyen LCD-t ajánlanánk SD adáshoz, akkor számomra szinte egyértelmű a Philips.
    Én hasonló felhasználó vagyok és erre egy 37PFL7662 FullHD-t szereztem be, úgy hogy több hétig jártam a MM, EW, stb. boltokat, megnéztem ismerősök LCD tv-jét (ezek közt volt Sony, Thomson, LG és Samsung is), és ezen kívűl több fórumon is elolvastam a VÉLEMÉNYEKET, tapasztalatokat és szakcikkeket, mire döntést hoztam.
    A fentiekre alapozva alakítottam ki szubjektív véleményem, hogy ebben a kategóriában a sima tv adás a Philipseken a legjobb. :R

    Ugyanakkor ha valaki főleg PC-hez keres LCD-t, annak nem ajánlom figyelmébe ezt a márkát, mondjuk annak nem ajánlok semmit, mert a témában nincs tapasztalatom. :(

    Ismerem a "10000 légy nem tévedhet szlogent", de azért itt egy kicsit többről van szó.
    Emberek leírják a tapasztalatukat, és ezzel segítik a másikat döntésükben. Ha nem igényelné ezt, akkor nem kérdezne. :K

    Neked meg ajánlom inkább ezt az oldalt: [link] ha már a tényeket szereted :DD

    4 billió USD-ről beszélnek, ami tudjuk, hogy 4ezer milliárd.... by Rick4

Aktív témák