Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Zolien #698 üzenetére

    S-IPS panelos a 7404, és az Ambilight-os változata is, a 8404. Ezeket egy tipusú panellal szerelik nem úgy mint a Samsungot, hogy zsákbamacska melyiket fogod ki. :U
    Tévedésben vagy. Nem lesz olcsóbb. Ezek el fognak tünni, és csak az új verziót veheted. Nem lesz árcsökkenés. Sony-nál sem volt. V5500 146k volt majd a kicsit módosított azonos Bravia Engine 3 ellátott V5800 jóval drágább lett. Aztán nézz szét, hol kapsz most V5500-öt. Sehol. Pedig sokkal jobban megérné azt venni.
    Kb. olyan messziről nézem, mint a 24"-es monitort de nagyon kényelmes. A fényerőt visszavettem 50-ről 30-ra mert brutális az 500cd/m2. A monitorok többsége 250-300cd/m2 tud. A kép penge, a feketéjét jobbnak érzem az S-MVA panelos monitoromnál, ami azért nagy szó, mert az MVA a feketében igen erős. A HD filmek...fantasztikusak ekkora méretben, ilyen nézési távolságról. Játékokat még nem néztem, de biztos jó lesz.
    Örülök hogy nem monitort vettem. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák