Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Djuree #208 üzenetére

    Viszont akkor kockáztatja a mentését ...
    Én mondjuk a mostani frissítés előtt a Samsungon a sima fájlkezelővel tudtam "visszaállítani" a mentést (múlt héten néztem egy videót róla, így kipróbálhattam, hogy mikor változik a ládák tartalma, és pl a bunkernál a bunker kinyitásakor legenerálja TEHÁT ha már kinyitottad a bunkert, és később a Helaer-nél megittad az alkoholt sajnos semmit nem számít(ott)), a ládák ugyanazt a tartalmat adták mint a +5% nélkül...
    Mondjuk jobb is így, mert már kész volt a mocim, ,és a generátor is mire megtaláltam ezt a "megoldást". Lehet túl nagy lett volna a kísértés ... ;]
    Mondjuk jó volt tudni, hogy egy esetleges összeomlás után simán visszatudom másolni az állást. Erre a mostani frissítés után semmi nem történik. Marad az aktuális állás, mintha a server-ről történne a betöltés. Mondjuk ennek örülök, mert ha jól működik, akkor elvben így tutira visszakapjuk az újratelepítés után a mentést, és ugye ez alapja a multinak is, hogy ne tudjad hackelni a játékot a telódon!).
    De lehet tényleg az újratelepítés az egyetlen megoldás, azért másold át a jelenlegi fájlokat, hátha kelleni fog!
    Androidnál: Belső tárhely/Android/data az elérési út.

    Más: bunker második szintjén vagy egy hely, ahol a Frenzied giant-ok nem jönnek tovább, nem találják a követési utat:

    Ha itt szépen megálltok, akkor simán lelehet őket íjazni veszély nélkül. Én magamhoz veszek 3-4 íjat, majd 2-4 -et össze szoktam "fogdosni" (ahogy épp kijön), aztán megy a "Home made sündisznó" készítés ;]
    A képen éppen 4 szerencsés megy át akupunktúrás kezelésen ....

Új hozzászólás Aktív témák