Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz STC Speed #290 üzenetére

    Kezdjuk ott, hogy ehhez ASZF-et kene olvasni.
    Mi a modozatod, vagy maskepp kerdezve, hany evesre kototted? A 6M az gyanus nekem hogy nagyon hosszu...

    Huhh irtam egy megoldast de szivas, mert nem jar mar alltam ha modositast kersz... na most fognak szivni a hosszu szerzodesek.
    Ha a 6M-t kikered, akkor 6M-t kell szamlaval igazolni, ha jol ertem ez most nem jarhato ut.
    Akkor marad a C terv: kersz ker.banktol joooo hossszu futamidore lakashitelt, hogy kicsi legyen a havi dija (ennel az athidalo se lenne jobb!). Mellette megy a funda, es alltam fenntartassal felmondva amikor osszeernek, akkor kiutni. Kerdes, tudnak-e ilyet kalkulalni neked a bankok, es milyen akciok vannak (nalunk peldaul - igaz tok mas kondiciokra, rovid hataridore - olcsobb lett a szemelyi kolcson, mint a lakashitel lett volna a napelemre a szemlezesi meg ilyen-olyan dijak miatt).

  • axioma

    veterán

    válasz STC Speed #292 üzenetére

    Aktualis betetet [alltam es annak kamata nelkul, a ra jaro kamatokkal, a levont ilyen-olyan dijak nelkul] felmondaskor megkaphatod, DE 90 napra, vagy dijert [2% talan] 30 napra, semmikepp nem azonnal.
    Azt nem tudom hogy a kisebb athidalo az SZO-modositason keresztul lehet csak, vagy kisebb hitelosszeg maradhat a havi 20e-esen is. Kerdezd meg a 411-81-81-et [kihangsulyozva, hogy csak a tovabbi alltamra jogosultsag mellett erdekel]. De ne felejtsd el, hogy egyaltalan nem biztos, h a funda athidalo osszkoltsege jobbra jon ki, mint egy alacsonyabb kamatu lakashitele'. A sima [lejaratkori] lakaskolcsonnek nincs extra koltsege [1 tullap talan], az athidalo az minden lehetseges koltsegtipust alkalmaz, es nem akciozik.
    Ja a funda athidalo _sem_ szuntetheto meg a nyitastol szamitott 4 even belul. De nem is erdemes: az alltam 'elhuzva' a befizeteseket tobb, mint a kamat. De 4 utan mar lehet, a 2M attol fugg esete.
    [Funda elvileg 2-ig nem feltetlen ker jelzalogot, volt ilyen 'szabalyuk'.]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák