Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz attiati #3151 üzenetére

    Az epitkezest - akkor - generalos csinalta, a kovetkezot nem igy akarom, illetve hat ha igen, akkor sokkal tobb kikotesem es hosszabb szerzodesem lesz. [Mindig poennak veszik, hogy bele akarom iratni, hogy "Jo lesz az ugy" es "Igy szoktuk" erveket egyetlen egyszer sem mondhatnak... pedig nem lenne hulyeseg, tuti hogy ha nem is igy, de beleiratnam, hogy vallaljak hogy minden felhasznalt anyag beepitesi utasitasat betartjak, ha nem ismerik, akkor elkerik - ez alatt akar a teglat is kell erteni, azt is el tudjak rontani peldaul...)
    Naponta ott voltunk, sregen szemben laktunk (hugomek garazsaban, az is kalandos volt...). Ferjem naponta fotozott, azt is megtalalod az indexes reg-em alatt (5ezer kep van az epitkezesrol).
    Sajat kezunkkel cska azutan csinaltunk dolgokat, hogy megkaptuk - igaz, reszben feligkesz allapotban, pl. burkolatok - a haszn.vetelit, addig egy dolgot csinaltam meg, az ablakok kulsejerol lehuztam a vedofoliat.
    PH vs. AE: ezert irtam, hogy majdnem PH, olyan kene ami PHPP szerint atmenne, de nem tanusittatni. Meglatjuk.
    Bocs, most rohanas van, a jo-rossz majd maskor. Az biztos, hogy a telekkel kell kezdeni, nagyon hangsulyozottan! Mi mar ezen is megszivtuk...

Új hozzászólás Aktív témák