Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz Sempronius89 #16238 üzenetére

    Budapest a nagy többségnek addig buli, amîg feljön vidékről és még új a dolog.... Aztán ha már dolgozol, meg a barátaid is, és minden egyéb is közbe jön, rájössz hogy amúgy semmit nem lehet itt csinálni az esti bebaxáson kívül kb. Aztán amikor veszel egy kocsit, akkor kinyílik a világ, már nem csak a helyi közért meg a bkv csomópontok lesznek könnyen elérhetők, már a bkv varázsa is megszűnik, mert azért a többség manapság nem a romantikus belgrád rakoart mentén vagy közelében vesz ingatlant.... És rájössz hogy semmi értelme az itteni ingatlan felárat megfizetned valami putrira ami már akkor sem tetszik meg kicsi mikor megveszed. Persze ott a közlekedés, de békásmegyer meg káposztásmegyer külsőt, cinkotát meg ilyenekt hagyjuk, ezek a területek nincsenek benne annyira körforgásban... És még sorolhatnám... persze ha valaki beleszületik tehermentesen a váraljába akkor őt nyilván megértem...

    [ Szerkesztve ]

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Sempronius89 #16238 üzenetére

    "Persze, ha valaki remote, nem jár el sehová, héten egy alkalommal elintézi a nagybevásárlást, közösségi életét online éli és ennek ellenére makk egészséges azt én sem értem mit keres Budapesten, vagy egy tetszőleges nagyvárosban."
    Budapesti fizetest peldaul? Eddig azt joval nehezebb volt megoldani videkrol(akar kis-, akar nagyvarosbol). Most meg sokkal tobb embernek nyilt meg az a lehetoseg, hogy budapesti alkalmazotti foglalkoztatassal, budapesti fizetessel, videki nagyvarosban, vagy akar kisvarosban, faluban. Persze hogy ez mennyire marad igy hosszu tavon, az kerdeses. De eros jelek utalnak arra, hogy ez marad.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák