Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz lastmanrel #15451 üzenetére

    Köszönöm a kommented és vártam hogy jöjjön egy ilyen komment :K :R

    - helyes írásom esetén igazad van gyerekkorom óta baj van vele amire tudok figyelni (hiába olvastam ki több száz könyvet nem segített emelt szinten érettségiztem történelemből anno)de mivel mostanában teljesen erre a témára pörögtem és stresszes vagyok nem figyelek erre .(plusz angol bill)

    -" Ráadásul természetesen muszáj tetőzni a kifelé mutogatást" ezt nem értem mire írtad.

    -Félre érthetően írtam a lizing az magán a lakáson lesz , autobeállót azért akarok mert a jövőben szeretnék autót. (természetesen kpra és másfél millió körül megbízhatót több auto vásárlásnál is ott voltam és segítettem)

    - direkt nem írtam konkrétumot de ha megkapom a lizinget és lakás is meglesz több mint 400k lesz a bejövöm késöbb elérheti 500 at. Emelett tervezek külföldi melót ha tudok menni onnan milliók jönnek be . Káros szenvedélyeim nincsenek. Mostani keresetem nem ennyi.

    - egyedülálló vagyok szüleim fiatal koromban meghaltak

    - nem minden kpm lesz az önerőm természetesen hagyok későbbi problémákra.

    Ezen gondolkoztam én is hogy magamhoz képest kapkodok sokkal alaposabb szoktam lenni csak úgy látom hogy ez egy kihagyhatatlan lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

  • DamianB

    őstag

    válasz lastmanrel #15451 üzenetére

    Ne haragudj kifelejtettem egy meglátásod.

    -" láthatóan fogalmad sinc piacról, világról, de újépítésű ingatlant nézegetsz:
    - az exemmel évek óta néztünk lakásokat voltam is házat nézni. Amióta itthon vagyok nézegettem a lakásokat és konzultálok barátaimmal rokonokkal akik lakásokkal rendelkeznek BP és vidéken. Nekem is van vidéken ház részem egyéb földjeim.

    - dolgoztam heteket hónapokat külföldön angol nyelvű munka környezetben. Emellett utaztam Afrikaban és keleten. Jártam pár európai országban is de azok nem fogtak meg annyira.

    - igen új építésű lakást nézegettem nem értem magamat se de becsípődött ez nálam miközben pl laptopom is használt pedig 600k az értéke.

    Elnézést hogy kifutottam a szerkesztési időből remélem ez még belefér Axioma :R

    [ Szerkesztve ]

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák