Hirdetés

Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Ugye nem említettem még hogy hol melózom? Nem is baj....hisz egyik ismerősöm megpedzegette, hogy akadna egy másik (ugyan ilyen jellegű) munka Budapesten, nemkicsit több pénzért. Most megy a filózás...menjek, maradjak...menjek, maradjak. Annyit tudni kell, hogy ez a hely, ahol vagyok, egy nagy multi cég (bár az alkalmazottakat nemigen becsülik, mert tudják, mindenki helyettesíthető...a kiszemlelt munkahely is multi) s ez nagyon szépen mutat egy önéletrajzban. Na az is nagy cég, de közelsem ilyen híres/hírhedt, max szakmai körökben. Hmm....

    Ha nincs munka az a baj, ha van munka (és jobb is lenne) az a baj :Y Röhej, lehet hogy kihagyok egy nagy lehetőséget...ha váltanék, de nem válik be, akkor meg azért tépném a hajam, hogy itt hagytam ezt. :U

    Bocs hogy nem konkretizálok...a történet szempontjából majdnem lényegtelen a két cég neve. (amit tudni kell róluk, azt leírtam)

    Mégvalami: A jelenlegi helyemen kicsit több mint fél éve vagyok. Ha lépek, akkor mindent 0-ról kezdenék...az szép és jó, hogy új dolgok, esetleg több kihívás és szerencsére oktatásból sem lenne hiány (ők fizetik persze!) viszont ha valamiért megválnánk egymástól, a CV-mben csak annyi állna:

    x-helyen 7hónap
    y-helyen (tudomisén) 6 hónap

    ...az eshet le, hogy megbízhatatlan vagyok, nem vessznek fel, akármilyen tapasztalt is vagyok. Én így látom, lehet hogy rosszul...még soha nem voltam multinál HR-es :D

Aktív témák