Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KamuMazsola

    őstag

    válasz Ixion77 #87942 üzenetére

    Vásárolnék én szívesen itthon is, de ugyanennyiért és nem extra haszonkulccsal.

    Üdv.: KamuMazsola

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz Ixion77 #87942 üzenetére

    Én rendeltem már olyan helyen, ahol leszerződtek és csak futárcég opció van, nyilván a cég megtapasztalta a problémákat. Többe nem került és gyorsabb volt a vámkezelés is. Szóval ritkán, de van lehetőség elkerülni a black hole-t. Egyre több helyen látom az USA ban azt is, hogyha többe is kerül, felkínálnak már futárt is.

    Én is azt mondom mindenkinek, ha teheti, inkább adjon ki kicsit többet, rendeljen EU n belülről vagy futárral és elkerüli ezt a szenvedést. De mit csináljon az ember, ha itthon totál nincs az amit akar, vesz egy mély levegőt és megrendeli.

    Pont akartam írni, hogy azért is figyelem az olyan küldeményeket, amik nem érnek azonnal ide, mert én is jártam így.

    Történt, hogy helyettes postás volt és nem dobott be értesítőt, a nagyobb csomagokat ugye a leveles postások már nem hozzák ki. Telt, múlt az idő a rendelés óta, de sehol a csomag, hát ránéztem és látom a csomag újra a reptéren van - kiderült 10 napig állt a helyi postán és küldik vissza. Akkor még nem volt ilyen impotens a posta support, Felemelték a telefont és segítettek visszajuttatni a küldeményt a helyi postára.

    Ha annak nincs is nyoma, hogy értesítést hagynak. legkésőbb mikor a helyi postára ér, akkor kap új státuszt. Aki viszont nem figyeli a követést, nem kap értesítőt se, könnyen járhat így.

    Amúgy nekem sose a várakozás a probléma, mert mit tegyünk :)) , de mondja meg akkor nekem xy, hogyha már várnom kell mennyit és mikorra végeznek. :W Az a tanács a supportól, hogy indíts kerestetést, mert ő nem látja a posta nyomi követőjében, miközben a másik küldő ország nyomkövetője mutatja, hogy itt van, csak nincs feldolgozva nem túl bizalomgerjesztő, hiheti egy kevésbé tapasztalt ember, hogy elveszett a csomagja.

    Ez, hogy leírom ezeket is csak egy dologra jó: olyan mint a terápia, de ettől még semmi nem fog változni.

Új hozzászólás Aktív témák