Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz #70869248 #867 üzenetére

    Igaz, hogy némileg gyorsabb tudott volna lenni, de (legalább) két fontos oka is lehetett annak, hogy nem alkalmaztak csapatutasítást:

    1. Grosjean sem lett volna elég gyors. Vettel vagy fél másodperccel jobb tempót ment a végén Kiminél és legalább ennyi volt szerintem még benne. Szvsz a Lotusnál ezt tudták (már abból is sejthették, hogy GRO a verseny elején sem bírta a lépést Vettellel), kár lett volna amiatt a 2-3 tized miatt cserélni.
    2. Kimi soha nem engedte volna el Grosjeant utasításra. Korábban sem, de így, hogy elmegy a csapattól és kicsit megromlott a viszony, végképp nem. A Lotus magát járatta volna le azzal, ha rászólnak Kimire, ő meg fittyet hány rá, neadjisten még vissza is szól ("Leave me alone,... ") ;].

    Motion_Blur: Ezt én sem értem. :F Direkt nem zárta le, de vajon miért? Az első esetben még jobban elhiszem, hogy biztos volt benne, ha belül fordul, a másik egyenesben Lewis elkapja a sokkal jobb kigyorsítással, na de a 2. egyenes végén miért nem fogta a belső ívet?

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák