Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    Köbe-t tényleg ajánlott elkerülni így hogy egyesület?

    Most veszem majd életem első autóját, első biztosításommal és nézegetem az online kalkuszokat KFGB + Casco-ra, 1-1 oldalon elég kedvezményes számokat kapok (pl köbe kfgb + casco 120e) mikor máshol csak a casco 120.

    De Allianz-ra is valahol 35e a kfgb máshol 60e ugyan azokkal az adatokkal, elvileg a márkakereskedés majd kalkulál nekem biztosítást de szeretnék felkészült lenni, ne egy szerződött partnerrel kössek 2x annyiért. Fura módon az Insura kalkusz, nem ismeri a Vitarát, de casco kalkulálásnál már a Suzukit sem.

    Biztositás.hu, netrisk cascora meg csak a köbe-t hozza fel, a többitől nincs ajánlat (próbáltam játszani a fizetési mód, önrész, mindennel de nem jött fel több ajánlat)

    Mit ronthatok el, vagy mit ajánlanátok ,hogy ne legyek átb*sszarintva? :U

  • Danex

    addikt

    Allianznál hogy tudok több szerződés is felvinni egy profil alá?

    Szalonban CLB-n keresztül kötötték meg a biztosítást, majd az ott látott szerződésszámmal beregeltem az allianzhoz és látom is szépen a kötelezőt, viszont a Casco hozzáadására egyszerűen nem látok opciót, hogy új szerződés hozzáadása vagy valami ilyesmi.

    CLB-n amúgy látom, hogy a kötelező már élő, a casco viszont még "biztosítóba benyújtva az ajánlata", de ha ennek a szerződésnek a számát is beírom mondjuk a befizetéshez akkor már látom ,hogy mennyi is lenne a befizetendő.

    Az érvényességi időtől számítva 1 hónapon belül kell befizetnem igaz? :U

Új hozzászólás Aktív témák