Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Üdv. Vettem egy Xiaomi 360 kamerát, amiben lehet NAS-ra menteni a felvételeket. NAS-om nincs, de ha rámegyek, hálózaton keresztül látja a Coreelec rendszerű médialejátszómat, felhasználónév+jelszó-hoz root+coreelec, be is lép, de írja, hogy nincs megosztott mappa.

    Tud erre valaki nekem megoldást, hogy tudnám a médialejátszóhoz csatlakoztatott HDD-re menteni a felvételeket? Nem találtam semmit arra, hogy kodin hogy tudnék megosztani mappát, arra annál többet, hogy megosztott mappát, hogyan látok, de nekem nem az kell. :F
    Próbáltam a Surveillance Cameras nevű kiegészítőt, de azzal szerintem csak látnám a képét, menteni nem tud, viszont a képe sem jön be, valahogy azt sem tudtam működésre bírni. (IP címet tudok csak, felhasználónév, jelszó nincs a kamerához, Xiaomi Mi fiókkal lett regisztrálva, amihez csak egy számokból álló azonosító jár.) Kíváncsiságból ezt is megcsináltam volna, de nem sikerült. :(
    CoreElec 9.2.8
    Kodi 18.9.0

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák