Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vigneau

    félisten

    válasz Mr_Vercetti #759 üzenetére

    Ismerős mind3 nick. Nem is gondoltam volna, hogy egy és ugyanazon személyhez tartoznak. Nekem eszembe se jutna több nick-et használni.

    Az előző oldalon felmerült GeneraL_XTX neve. Igaz, a mi esetünkben vevő volt és nem eladó, de időben a helyszínen volt, a kialkudott összeget korrektül leszámolta és nem állt le alkudozni. Én csak jót tudok mondani róla.

    Akiket pedig jó szívvel tudok ajánlani én is: S.Feri, Iwu, Achill3us, Overlocker, Pegazus.

    Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Mr_Vercetti #759 üzenetére

    Hoppáré

    NitemaN - és az ő ramjai témakör. Anyagi kár nem ért, de ő egy nagy sötét folt.
    Offolok egy kicsit.

    Voltak eladó Hynix d43 chipes ramjai 2x1GB, csere is játszott, mert ezek ''intel'' ramok, és az AMD konfigja nem szereti. Felajánlottam neki a 2x512@DDR466 supertalentemet, ez pofátlanul gyors, meg ráfizetek, azt mondta, hogy ím legyen!

    Megbeszéltük, hogy találkozunk, én megyek le hozzá Pestről Tatára, hétköznap esti órákban. Mondta, hogy nincs ideje, ezért ne nála találkozzunk, hanem máshol, és telszámot cseréltünk, arra az esetre, ha a buli nem jönne össze. Hát nem jött össze, fél nappal azután, hogy megbeszéltük az időt és a helyet, írt, hogy a mai bolt elmarad.
    Erősködtem, hogy nekem nagyon jó lenne ''ma'', mert mihamarabb vidékre kell mennem, de nem értem el eredményt. Kb 5 üzenet és kitérő válasz után azt írta, hogy a főnöke sok új melót sózott rá, és csak hétvégén ér rá, mert napi 12 órát dolgozik. A telefont egyszer sem vette fel, sms-emre annyikat írt, hogy ''most meetingen vagyok''. Felajánlottam, hogy lemegyek a melóhelyére, és ott gyorsan cserélünk. Írta erre, hogy nem jó, mert a Nokiához be nem jutok! Ebből azt szűröm le, hogy ott dolgozik, vagy ezt akarta elhitetni. MOndom akkor te gyere ki 5 percre valamikor. Nem, vasszigor van, nem lehet.

    Végülis uszkve 20 üzenet után abban egyeztünk meg, hogy vasárnap (tegnap) találkozunk, és ő keres, hogy mikor, hol. Pénteken írok neki, hogy nos, mi lészen?

    Na ekkor vált érdekessé a dolog, ugyanis elkezdtünk szakmázni egy kicsit, én értek az ilyenekhez. Abban a pillanatban előjött, hogy az egész rendszer instabil, tuning nélkül. Hát mondom: memtest. De ő nincs otthon, majd ha otthon lesz. Namég pár sms és írta, hogy a memtest eléggé hibázik. Idézem: ''gondolom errorral már nem kell''. Felajánlottam, hogy elmegyek hozzá, és azért vetek rájuk egy pillantást, bepróbáljuk a gépébe az én ramjaimat, hátha más a büdös.

    Kitérő válaszok tömkelege. Itt tettem fel magamban a kérdést: most eladó, vagy nem eladó? Ez nem kérdés, eladó, különben mért hirdette meg. Csak nekem nem eladó! Nekem mért nem eladó? Mert az első tapintásból kiszúrom, ha a ramok nem jók, és nem biztos, hogy át kéne verni egy embert kb 30 rugóval, aki ismeri a nevemet és a telefonszámomat. Végső kérdés: most akkor jók a ramok, vagy nem? Ha jók a ramok, akkor az üzlet mér nem jött létre, vagy mért nem kaptam egyenes választ?

    Senkiről semmi rosszat nem feltételezek, de gyanítom, hogy azokkal a ramokkal valami nem stimmel. Nem azt mondom, hogy ne boltoljatok a sráccal (ha hajlandó rá egyáltalán), de tessék odafigyelni, mert nem zárható ki a svindli.

Aktív témák