Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz TéKrys #358 üzenetére

    Hát nem egészen. 2 fa között, de 3 autónyi hely van.
    Egy kör alakú placcot képzeljetek el, kb 15 méter átméröjü. Körben a házak, és aszfaltos út. (gyak körbe körbe lehet autókázni :) ) A kör közepén (állok) van egy földes rész, ez kb 10 m átméröjü, a kocsik ide állnak, sugár irányban kifele, az aszfalt felé nézve. A fák pedig úgy vannak ültetve, hogy 2-3 autó beférjen közéjük. Igy a mi helyünkre hárman férünk (igaz szorosan a transit miatt, de amig nem nyitja ránk az ajtót, nincs gond). Mégpedig :
    FA transit hyundai én FA
    (emiatt a madarak gyakran megtisztelik a kocsimat, hisz ott állok alatta, nyáron meg a levéltetvek miatt volt a frissen mosott kocsim 2 nap után olyan, mintha mézzel permetezték volna be).
    Namost a kis geci felváltva, annak a helyére áll be, ahol épp lyuk van. Ha a transitos nincs (sürün), akkor oda, ha szomszédom nincs a hyundai-al, akkor oda, ha meg véletlen hazamegyek hétvégére, akkor vasárnap estére az én helyemen áll.
    Gondolkodtam már ilyen lakatolhatós 3szögön, ami az intézmények elött szokott lenni, de egyrészt mondom föld van, amibe nehéz berögziteni (betonozni kell), másrészt macerás, meg nemtom engedné-e a közös képv.

    Megoldás a figyelmeztetés lehet, már ha használ. Ha nem, akkor nemtudom milyen drasztikus intézkedéseket lenne érdemes bevezetni, nem szivesen rongálok meg semmit (inkább épiteni szoktam, akár házat, akár programot), nemhogy más autóját. Végülis az nem tehet róla, hogy hüje a gazdája. Nekem az is fáj, ha más autóján látom a végighúzott kulcs nyomát :(
    Szomszédnak szóltam, hogy most 2 hétig nem leszek, úgyhogy álljon a kettönk helyére úgy, ahogy karácsonykor is, igy max a transit helyére tud állni a kis piszok.

    Kaput 3 havonta megcsinálják, aztán 1 hétig birja. Valaki mindig tönkrebaxxa. Gyanitom nem az, aki legálisan parkol az udvaron...

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák