Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Ezek a kéregetők meg röplap-osztogatók nekem is kezdenek az agyamra menni. Apám, hetente fél órát töltök a városban (kivéve a céghez és haza villamosozást), de ha nem futok össze 8 ilyennel, akkor egyel sem!
    A moszkvatéren leszólit a deliriumban szédelgö büdös rongyos csóka, hogy ha van apróm... a többit nem hallottam.
    Lépek kettöt, kezembe akarnak nyomni valami 90%-os cipövásár!!! -t.
    Összehúzom magam, nekimegyek a kezének (nem férek el)
    Lépek 5-öt, cigányasszony purdéval a karjában jósolni akar. Elkanyarodok.
    Felszállok a 61esre, eltelik 2 perc, jön egy sötétbörü - de fiatal! 30 körüli - fószer, pohár a kezében, kántálja : Ééééééhes vagyok, segitsenek rajtam. Ééééééhes vagyok, segitsenek rajtam.
    És megy oda mindenkihez, mondja bele az arcunkba. Elfordulok, kifele bámulok. (elöször azt akartam neki mondani, hogy menj el dolgozni bazze, de aztán meggondoltam magam. nembiztos, hogy értené a szót)

    Örsvezér : lemegyek az aluljáróba, bazze több röplapos volt, mint gyalogos !!! Szlalomozni kellett közöttük! Nemhittem a szememnek, érdemes kipróbálni! 8-at kikerültem, két méterre egy csávó csókolózik egy jó csajjal (ezért akadt meg a szemem rajtuk), erre odaérek, srác felémfordul, és nyújt egy nyelvtanfolyamos papirt. Na itt kezdtem röhögni. Ha csak mindenkitöl 1 papirt vettem volna el, aki az utamba került (tehát egyenes vonalban mozgok), akkor is kb 2 kilónyit összeszedtem volna. Rémisztö.

    Hittéritök : hálistennek ritkán futok össze velük. De ha véletlen mégis, akkor figyelmükbe ajánlom az én elméletemet, amit dióhéjban vázolok, kb 5 percen keresztül. Ebben szerepelnek az ufók, akik génmanipulációval kisérletezve, amilyan állatkertnek használták a földet, ide pakolták le a kisérletek eredményét, és figyelték öket. Ha valami végképp szarul sült el, akkor elpusztitották az egészet. (lásd dinók). Hát a természetnek biztosan nem jutna eszébe csíkos lovat teremteni, föleg nem a szaharába (sárga), vagy éppen foltos zsiráfot. Ez csak valami jókedvü génprogramozó müve lehet, állitom. Aztán az emberrel is igy volt valahogy, sokáig nem tudtak a majomon túllépni, de végén bekeverték a saját génjeiket. Na mindegy, nemez a lényeg, nemis ez a topic, de itt ennél a pontnál általában leállnak a megtéritési szándékról (reménytelen eset vagyok), és kijukadunk a pénznél. Na erre a frappáns válaszom : ne haragudj, de annyi átverésröl hallani manapság, kérlek adj csekket vagy számlaszámot, és amit alkalmam lesz, utalok rá! (itt az esetek 80%ában meghiúsul a dolog, a fenti adatok hijján).
    Aztán van egy érdekes sztori is. Barátnöméknek volt egy fekete snauzerjük. Szép jószág volt, meg okos is, énis nagyon szerettem. A neve Lucifer volt, hamár ilyen fekete :)
    Dehát mint minden kutya, ha csöngetnek, ugatni kezd. Nyilván a postás az. Na, egy alkalommal ilyen szütyősök csöngettek, após nyitja az ajtót, csávókák adnák elő a mesét, alig jutnak el a második mondatig, mikor após a kutya ugatását megelégelve, eréjesen rászólt : LUCIFER!! Helyedre!
    Csókák elsápadtak, majd elnézést kértek a zavarásért, és eloldalogtak :))

    [Szerkesztve]

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák