Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lkristóf

    senior tag

    válasz lkristóf #339 üzenetére

    Toldysport FlexPro milyen lehet? Eléggé hasonlít a 7 XL-re, de jelentősen olcsóbb.

    [ Szerkesztve ]

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz lkristóf #339 üzenetére

    Strapabírónak nem hiszem, hogy strapabíróbb a 9EF, a 7XL anyaghasználatára, összeszerelési minőségére se lehet panasz, ilyen tekintetben mindkét modell megállja a helyét.
    A fék magában nem ér 10 ezret, mert jobbnak nem jobb, mint a 7XL fékje, a megoldás ugyanaz, csak kézzel is tudod használni a 9EF-en a hátsó féket. Viszont az EasyFold megoldás szerintem simán megéri a plusz költséget, tényleg sokat dob a használati élményen, a 7XL-t elég körülményes és kényelmetlen összezárni, le kell hozzá hajolni, ott egy kart kilazítani és utána összecsukni, ez legalább 30-40mp-es művelet szerintem, míg a 9EF-et állva is össze tudod csukni, csak rálépsz az elejére és lábbal felnyomod a decket, ez max 5mp-es művelet, kinyitni pedig még egyszerűbb, mert csak meghúzol egy kart és lenyílik a deck.
    Ha héven cipeled, szerintem mindenképp jobb vétel e 9EF, ha épp lekésnéd a hévet, sokat tud számítani az a ~20-30mp, amennyivel gyorsabb összezárni a drágább modellt.

    A ToldySport rollerről sose hallottam, képek alapján viszont jónak tűnik eléggé, az ára is nagyon kedvező, illetve a tárcsafék ha megfelelő minőségű, elég hasznos lehet. Cserébe képek alapján összecsukni ezt is úgy kellhet, mint a 7XL-t, tehát ebben a tekintetben ezzel szemben is a 9EF a nyerő. Kipróbálás nélkül ettől függetlenül nem venném meg vagy mindenképp netről rendelném és ha mégsem jó, 2 héten belül elállhatsz a vásárlástól.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák