Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PociAti

    senior tag

    válasz Stefi_dzsi #22126 üzenetére

    Egy év kb. 1000 km használat után nálam is előjött a recsegés, de én voltam a hibás. A lábam előtt egy nagy csomagot szállítottam, így elég rossz pozícióban csimpaszkodtam a kormányba. Mintha tőben ki akartam volna törni a kormányrudat a helyéről. Utána kicsit húztam a csavaron, kapott WD40-et, és azóta is csendben működik.

    Ha nálad ilyen gyakran újra előjön, akkor
    - lehet rosszul állsz a rolleron, valahogyan túlterheled (pl. ugratásokkal),
    - deformálódott valami elem, ami miatt újra és újra előjön a hiba,
    - vagy csak peches vagy, kétszer is gyenge csavart fogtál ki.
    Vagy akár ezek együttesen.

    Illetve mivel első generációs gépről van szó, nézz utána a roller sorszámának!
    "Az érintett sorozatszámok (S/N) a következők: 21074/00000316 - 21074/00015107 és 16133/00541209 - 16133/00544518.
    A potenciálisan érintett készülékekre vonatkozóan proaktív termékbiztonsági visszahívást adtunk ki. A visszahívási program 2019. június 26-án kezdődik... "

    Ha a rollered bele esik ebbe a tartományba, az elvileg lejárati határidő nélkül vonatkozik rá a visszahívás. Bár elvileg kormányrúd törésre vonatkozott, de lehet köze volt hozzá az összehajtó mechanikának is és azt is cserélték visszahíváskor.

Új hozzászólás Aktív témák