Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Nem éri meg ilyet venni. Mindenkinek nagyon ajánlom a Creative T20 pc hangszórót, aki soundbaron gondolkozik, jó akár tv-hez is. Ár/minőségben verhetetlen. Amikor megvettem, ledöbbentem, milyen jól szól! Nem véletlenül, Cambridge Soundworks hangszórók vannak benne. A 6cm-es mélyközép a jól megtervezett basszreflex dobozban képes leadni az 50 hz-et! Eleinte mindig odanézegettem, ahol korábban a 20 W-os hangdboz volt, amikor mélyebb hangokat adott ki. ;] Hihetetlen volt, hogy ebből szól. A közepei és a magasai is szépek. A hangerője is bőven elég, ha nem bulizásra kéne. És ez sem sokkal drágább, olyan 20 körül lehet. És ami még nagyon jó benne, elég kis helyen elfér.
    Basszus teszt a Youtubeon [link]
    Összehasonlító teszt egy nála nagyobb Edifierrel. Hozzáteszem, az első zenénél nem volt valós a magas visszaadása. Teljesen rá volt adva a potméterrel, pedig akkor messze nem így kellett volna szólnia. Ott valami hiba volt. A másodiknál már jobb lett, az valósabban mutatja a hangzását. A basszusa alig marad el a jóval nagyobb hangszóróétól! Persze jobb az Edifier, de nagyobb és drágább is.
    [link]

    #7 Taranti Neked különösen ajánlom megfontolásra, mert amit itt linkeltél, annál csak 280Hz van megadva a mélyviszaadás aljának, ami nagyon rossz érték. Az nem is igazi mély hang.
    Ez a 280 Hz: [link]

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák