Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maniac

    senior tag

    Anno 1 eve tortenhetett. Volt egy leanyzo akinek elegge bejottem, meg o is nekem. Szoval Rocktogon nevu helyen tancoltunk - szombat volt ha jol emlexem mer DM, Cure meg ilyenek is voltak. Egyszercsak valaki hatulrol nekem jott nagyobb erovel, mivel eleg mennyisegu pia volt bennem, meg volt meg 1 sor a kezemben ami majdnem a leanyzora ment, igy eleg merges lettem, megfordultam, hogy mindja elkuldom a csába. Megfordulok akkor altom hogy a gyerek 2x akkora mint en (igen, kemeny 51 kilommal), szoval olyan szep 2x2meteres kopasz egyen. Na mondom ajjaj ebbol baj lesz, inkabb elfeheredtem, es visszafordultam tancolni. Mivel nem volt szakallam - akkor vagtam le - a csavo gondolom leanyzonak nezett, igy oda ugralt mint egy ozike, majd bociszemekkel bocsanatot kert, mondta hogy nem akarta, es lenyomott 2 puszit. Mondom semmi baj, es abban a pillanatban atfutottam a tancter masik felere - kozben latom hogy a csavo haverja majdnem meghal a rohogestol. Nem telik el 10 perc es ujra ott van elottem a csavo, meg mindig ugyananyira berugva, megfogta a fejem 2 kezzel -ekkor mar elkezdtem imadkozni -, nehogy elmenekuljek, aztan megint elkapott, ranyomott egy puszit a homlokomra, es bocsanatert esedezett, majd bociszemekkel figyelt a valaszomra. Na ekkor volt az, hogy a helyrol elmenekultem a csajnak meg fel oran at bizonygattam szexualis beallitottsagomat, mer nem hitte el hogy hetero vagyok - csak a kovetkezo buli alkalmaval, bar ez mar egy masik meg cikisebb tortenet :).

    Tanulsag: Ha hosszu hajad vagy, kissebb termetu vagy, lanyos arcod van, novessz szakalt :)

  • maniac

    senior tag

    válasz ponti_ak #114 üzenetére

    Ja igen azzal a leanyzoval aztan kov alkalommal mikor egyutt buliztunk osszejottem. Van azon a helyen egy ilyen sotetebb resz ahol szekekre lelehet ulni, na ott ultunk, smaroltunk, osszeolelkeztunk, aztan egyszercsak elkezdtek simogatni a valam. Aztan egy faszi mondja hogy ''Hé lányok itt lakom a közelben nincs kedvetek feljönni 1 hármas partyra, akár fizetek is érte''. Ekkor megfordultam es hangosan érhetően mondtam, hogy nem, a gyereket utána nem láttam többet aznap. De szepen nezett ki ahogy kicsit meghokkolt, hogy nem lany vagyok :).

  • maniac

    senior tag

    Szerencséd hogy nem mást fogtál meg, esetleg kezdted megrágni fület, vagy csókoltad meg. :)

    Ja igen ne mesélj történetet sörözés közben mogyorót rágcsálva barátnődnek, és ha beleragad a fogadba egy mogyoródarabka, ne akkor kezd el kiszedni a nyelveddel, mikor vmi történet közepén vagy, és jön az ''akkor'' szócska. Félreértésre adhat okot, no meg furcsán néző tekintetet.

    Valamint ne igyál sört mikor vmelyik hülye haverod mesél vmi eszméletlenül kegyetlen vicces történetet, mert előfordulhat, hogy kiköpöd az egészet a szembeülőkre :).

  • maniac

    senior tag

    válasz crab #235 üzenetére

    Pedig a csoki az jó... Állitólag, utcán mondták. :)

  • maniac

    senior tag

    Mindenki kifogyott a tortenetekbol? :)

    Na akkor mondok en egyet:

    Soha ne pockoldd ra a cigit - meg veletlenul se ahogy tettem - egy konditerem mellett allo fekete, sotetitett ablaku BMW-re, vagy AUDI-ra, mert lehet hogy a tulaja egy kigyurt allat, aki agressziv, es eppen akkor jon ki a konditerembol. Felreertesre adhat okot, es nem fogja elhinni, hogy a fenyezesnek nem lesz semmi baja, foleg hogy esik az eso is, es csak veletlen volt.

    Valamint ha haverod be van rugva, ne menjetek egyutt utcan vele ugy, hogy a haverod belerohog egy audi-s kigyurt ember arcaba, aki felkapcsolt belsovilagitassal, feszitve vezet. Lehet hogy lefekez, visszatolat, es azzal fenyeget, hogy lelo mint egy macskat. Masnap lehet hogy egy BMW-ben latod viszont, meg nehany erdekes egyenu emberkevel.

  • maniac

    senior tag

    válasz szucsi #283 üzenetére

    Meg szerencsed, hogy nem jottek ki levegozni mindannyian :).

  • maniac

    senior tag

    Katonaságra megkaptam anno a behívót. Ill. ez még csak arról szólt, hogy menjek el mindenféle orvoshoz aztán irogassák rá a papíromra, hogy én milyen fitt és egészséges vagyok. Első utam a körzeti orvoshoz vezetett, aki ugye megírta nekem a beutalókat. Annak rendje, s módja szerint el is mentem mindegyikhez. Miután elintéztem azokat ahova adott beutalót (vérvétel, vizelet, meg fülészet, szemészet), megpillantottam még valamit. Bőrbetegségek - vagy valami ilyesmi volt feltüntetve. Ilyen beutalót nem kaptam, gondotlam akkor nem is kell mennem. Kedves drága édesanyám azonban addig mondta, hogy el kell mennem, hogy elmentem. Legelső furcsaság az volt, hogy a bőr és nemibeteggondozó egyben volt. Na mondom, akkora hülye nem lehetek, nézzük a táblákat, és majd odatalálok. A táblákat követve oda is találtam. Hát ott láttam pár igen érdekes dolgot. Na mind1. 2 órán keresztül vártam - persze olvasnivalót ilyenkor nem hozok - majd behívtak. Nagyon elkezdtem örülni, hogy na most akkor végre ráírják a papíromra, hogy minden ok, aztan mehetek is katonának (persze nem akartam menni). Elöször is megnézte az arcomat, a szeplőket, nyakamon az anyajegyet stb. Aztán kérte, hogy vegyem le a pólóm. Ennek is eleget tettem. Végignézett tetőtől talpig, megnyugtatott, hogy csak 3-4 olyan anyajegyem van, a legrosszabb helyeken amelyek elrákosodhatnak. Szépen ránéztem, hogy köszönöm a bíztatást. Na de ekkor történt az amire nem szívesen emlékezem vissza. Megparancsolta, hogy toljam le a gatyám. Elég szégyenlős vagyok, de 3 perc alatt meggyőzött, hogy de én most leakarom venni a gatyám (60 éves nőci, meg a kb ugyanennyi idős nővérke). Na nagy nehezen leveszem, erre végignéz megint hogy nincs-e valahol anyajegy stb. Ezekután még nagyobb trauma ért. Rámparancsolt újból, hogy most akkor húzzam le az alsógatyámat, kicsit keserű képpel, de megtettem, ezekután mondta, hogy húzzam fel, és vissza is húztam a gatyám, mikor is kiderült, hogy nem ezt kellett volna. Na jó, akkor elegett tettem az instrukcióknak, erre odajött egy akkora nagyítóval, mint amekkora Dr. Watsonnak van. Kb 3 percen keresztül vizsgálgatta, azt hittem, hogy nem találja, szodás szifon szemüvegével, és kb 20 cm átmérőjű nagyítójával - bár nem kizárt, hogy tényleg nem találta, bár méretbeli gondokkal azt hiszem, nem küszködöm. Ezekután kijelentette, hogy nincsen semmi bajom, és távozhatok. Ezekután visszamentem a körzetihez, enyhén frusztráltan. Elmondtam minden panaszomat, és sérelmemet amely ott történt, ekkor derült ki, hogy oda nem kellett volna elmennem :-/.

  • maniac

    senior tag

    Mobil wc-s tortenetem nekem is volt. Tavalyi sziget. Megvolt a koncert jo volt a koncert, es hat a sok sor mar nagyon feszitett. Na mondom ezt nem tudom sokaig benn tartani, igy fogtam, es elkezdtem rohanni a wc-k fele. Nem volt kigyozo sor meg semmi, egyedul egy pank allt az egyik mellett, na mondom ezt a gyereket beelozom, ugyis akkor nyilt az ajto. Elkezdek sprintelni, es pont mikor a szoke csaj kinyitotta az ajtot, beugrottam. Szoke csajt majdnem fellokve - igy nem landolt a cuccban - beerkeztem a wcbe. Ekkor vettem eszre, hogy nem csak en nem vagyok tulsagosan stabil, de a wc se. Tortent ugyanis, hogy vmelyik jo kedvu munkas, egy kissebb buckara tette fel a wc-t, igy az piciket megingott a hirtelen jott utkozestol, eloredoltem, es epphogy megtamaszkodtam a falban. A cumo pedig placcsant egyet, de szerencsere csak hallottam, latni nem lattam - es ram se ment.

    Szinten tavaly tortent, de sportszigeten, hogy elegge illuminalt allapotba sikerult kerulnom, igy a batorsagom is megnott. Mivel akkor is nagyon feszitett a sor, gondoltam, kicsit elkezdem surgetni a bentlevo emberket - ugyanis azt lattam hogy kb 5 perce egy kb velem egysulycsoportba tartozo (52 kilo korul) egyen foglalta el a wc-t. Elkezdtem igy kopogtatni es kertem, hogy jojjon mar ki mert nem birom ki. Ekkor egy picit mely morgo hang szolt ki nekem - furcsalottam is, hogy milyen mely hangja van -, hogy mindjart jon csak meg csapkodni kell a veget. Na mondom jo ezt meg kibirom. Kb fel perc mulva kijott egy kb. 130 kilos kigyurt kopasz emberke. Akire eleinte nagyon agressziven neztem ugyanis kisebb fajdalmat okozott a feszulessel, majd mikor eszbe kaptam, nagyon szepen mosolyogva beugrottam a wc-be, magamra zartam, es vartam 2 percet, mig megunja ha esetleg valami nagyon fajo dolgot mondtam neki ilyen bator allapotban.

  • maniac

    senior tag

    Na mai tortenet:

    Jol elfaradtam ma, aztan gondoltam alszom egyet baratnomnel. Mivel nem volt valtorucim, meg hat ugye delutan is volt, gondoltam, hogy meztelenul fogok aludni. El is aludtam, tok jot aludtam. Egyszercsak megjott a baratnom anyukaja. Felig felkeltem, es ekkor tortent az amit nem kellett volna: Koszontem neki, o meg bejott, hogy o is koszonjon. Ugye mivel gatyo nem volt rajtam, meg ugy semmi se, gyorsan megneztem hol a takaro, jo felig rajta, gyorsan fogtam felhuztam a nyakamig, azert megse nezzen ugy ki a dolog, mintha tulsagosan is otthon ereznem magam. Szerencsere nem lett belole para mondjuk, hogy kilatszott volna, 1-2 dolog, de nem sokon mulott.

    Egy regebbi alvos story:

    Haverral ugy gondoltuk kb 2 honapja, hogy mi most nagyon fasza emberek vagyunk, es este letekerunk Pomazra egyik haverhoz. Persze vilagitas nelkul, mert ugye ugy jo a dolog. Leertunk szerencsere - bar parszor majdnem IFA fekcsikot prezentaltam az alsogatyamba. Jo budosen, es faradtan haverral ugy dontottunk, hogy akkor fogjuk magunkat es lefekszunk aludni. Csak volt egy kis para : a haveromek apja ugy gondolta, hogy o a vendegszobaban fog aludni, igy nekukn a nappaliban jutott hely, egy kinyithato francia agyon. Mivel megszoktam - ajot eleg konnyu megszokni - hogy a baratnom mellett alszom. Sikerult estenkent neha neha atolelnem, ratenni a labam, megsimizni, puszit nyomni ra stb . Nagyon jol aludtam, reggel ugy keltem, hogy tele voltam kek zold foltokkal, haveromnak 2x akkora volt a feje, mint alapallapotban, no es persze voros is volt. Persze utana megbocsatott, de tobbet nem fogok mellette aludni :).

    Wc-s story: Pottyantos wc-ktol felek. Mindig is feltem, kiskorom ota. Regen alakult ki nalam, mikor bejottek az orszagba - ill en akkor lattam eloszor a 90-es evek elejen. Akarhanyszor ramjott a rottanytogorcs egy olyan helyen ahol ilyen wc volt inkabb fogtam magam es kivartam mig hazaerek. Persze ha az ember ugy van ilye nhelyen hogy tobb napig, ennek kivitelezese mar nem annyira konnyu. Tortent ugyanis, hogy ott aludtam, es hat naluk ilyen jo fajta csesze van. Reggel keles utan meg nem volt semmi problema, persze jott a cigi meg a kave, hogy lelket ontsek magamba ahhoz a naphoz, s utana meg is lett az eredmenye. Szaladok wc-re mint a meszes, sikerul egy konyvet lekapnom a polcrol, majd berontok gatya le, leulok, konyv elo, es kezdek megkonnyebulni. Ill csak konnyebulnek, de eszembe jutott hogy ezen a fajta wc-n meglehetosen rossz elmenyekkel gazdagodtam eletem soran. Anno mar par haverommal kibeszeltuk eme wc-k fortelyait ugyhogy mondhatni mar sokkal tobb tapasztalattal gazdagodva alltam a feladat ele. Eszembe jutott, hogy hat kisebbeket kene kigyurni magambol, igy igy is tettem. Ennek eredmenye az volt, hogy tobbszor sikerult a fenekemet is megmosni - bar teny h most nem a fulemben, es a nyakamban kotott ki a le amibe belepottyantottam elozoleg. Kicsit ideges lettem ekkor, igy elkezdtem anyazni, masik haverom anno mondta, hogy erdemes, ugy csinalni, mint anno a 2. vh-ban az aknavetosok, elereszteni a cuccot, odebb ugrani, es a placcsanas elott megfelelo tavolsagba, fedezekbe lehet eljutni. Igy is tettem, bar rosszul mertem fel a terepet. A wc helyiseg 1*1m-s volt, igy sikerult lefejelnem a csempet, majdnem visszaborultam a cseszere, de persze nem ugy siman, hanem az uleke kozott bele a cuccba. Persze nagyon ugyes voltam, es gyorsan hatrakaptam a kezem hogy a falba vagy vmibe gyorsan megallitsam az esesemet. Sikerult is, huh ezt megusztam, am a placcsanas beteritette polom, egesz hatso felet. Mit lehet ilyenkor tenni? Megvarni mig megszarad a polo meg az ember is. Bar ehhez a muvelethez nem allt elegendo ido rendelkezesemre. Fogtam, gyorsan megtorolgetem magam, megnezem a csempek allapotat - arra nem jutott - majd kitepek furdeni - persze papirhasznalat utan :). Fogom, gyorsan torulkozo, bevagodok furdoszobaba, es elkezdek zuhanyozni - bar eleg hulyen vette ki magat a dolog, h aznap reggel 2x megyek el na mind1. Megfurodtem, es uj polot vettem fel, mondvan, h leesett a csempere es vizes lett, ugyhogy gyorsan ki is mostam. Azota kitalaltam egy sokkal jobb modszert a pottyantos wc-kre, hogy vmi tanulsag is legyen: Papirt leszedsz, es a viz fele helyezel kb 15-20 retegbe, hogy olyan gyorsan ne sullyedjen el, es azert legyen egy pici rugalmassaga.

  • maniac

    senior tag

    Na hogy örüljetek:

    Reggel:
    Felkelek bnőmnél, ugye férfiember létemre reggeli merevedés bejátszott, meg a boxeremnek is sikerült enyhe tangabeütést felvennie mivel majdnem a mellemig felcsúszott - persze enyhe túlzással :). Bnőm kéri, hogy menjen oda a szoba másik felébe, és vigyek neki oda valamit - hogy mit már nem emlékszem, de nem is érdekes. Felkelek, merevedés még mindig tart, s így ugye a boxer semmit nem takart, mert hát az ugye picit felcsúszott, de nem érdekelt, még a reggeli kóma is tartott. Éppen nyúlok a cumóért, amikor is nyílik az ajtó, s bnőm édesanyja szól, hogy keljünk fel, hisz már dél van. Na ugye a reflexeim megvannak - így korán reggel is igaz lassan - szóval fogtam gyorsan ránéztem, oops kilátszik, fogom magam lehúzom alsógatyát, de már késő volt, édesanyja gyorsan visszahúzta az ajtót, és mondta, hogy kész a kaja. Ezekután reggeli kávé ivás közben - elég szarul voltam, szédültem, ezt meg is jegyeztem - mondta, hogy hát igen, a vérnyomásom nehogy leessen v vmi, aztán rosszul legyek. Kicsit kínosan éreztem magam ezen a reggelen kétszer is :)

  • maniac

    senior tag

    Eszembe jutott egy elég régi történet annyira nem is kínos de azért elregélem:

    Úgy 5-6 éve dolgoztam, egy elég nagy cégnél nyári munkán. Volt egy elég csinoska nőci, a titkárnő. Én már akkor sem voltam az a nagyon magas gyerek, ugyhogy eleve magasabb volt ált. mindenki nálam. Szóval a csajszi v jó fejjel magasabb volt, voltak mellei, meg feneke meg minden ami kell, én meg kb akkro kezdtem el szőrösödni (voltam 14). Szóval a lényeg az volt, hogy mentem le kajálni, jött eme lányka is, összeszedtem minden bátorságom - azért a titkárnővel mégis csak jóban kéne lenni - szóval elkezdtem magázodni vele, és így jó napot viszlát, meg csókolom stb. is megvolt. Másnap újra találkozunk, ugyanezt eljátszom, ekkor már kicsikét vörösesebb árnyalatot vett fel az arca. Végülis betudtam a nyári melegnek, szóval annyira nem törödtem vele. Ezekután azért mikor legközelebb találkoztunk azért bemutatkozott, és megkérdezte hány éves vagyok. Feleltem is tisztelettudóan, hogy hát 14 éves vagyok, de visszakérdezni azért nem illik, szóval ő reagált, hogy akkor mi a fenéért magázodóm vele hiszen ő 15 :). Na igen már akkor is voltak lányok akik enyhén idősebbnek néztek ki, mint amennyik voltak :).

Új hozzászólás Aktív témák