Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimrod

    addikt

    válasz brownus #29 üzenetére

    Mennyi!?! :Y
    Nézzük csak, átlagos nap. Ébredés ~4 körül, indulok melóba fél hatkor, hétre beérek, meló kezdődik fél nyolctól négyig. Ha egyből hazamegyek, akkor kb. hatra érek haza, ha előtte beülök haverokkal sörözni/bulizni, akkor úgy éjfél körül vagy másnap hajnalban, amit nem ajánlott kivitelezni úgy, ha másnap átlagos nap. Ha egyből haza, akkor jöhet a hobbi. PH!, filmek (jobbára anime, de ez változó) vagy zenehallgatás és már megyek is aludni, így is alig alszom. Ebből következik, hogy hobbira igazán csak akkor van időm, ha aznap nem dolgozom. Éppen ezért nem tudok már túrázni járni sem, mert pl. egy éjszakai vagy több napos túra szinte kivitelezhetetlen. :(
    Marad a gép előtt punnyadás, bár rákaptam a karaokera is, az talán még beleférne. Sokak bánatára... :U
    Bár nem is értem, mit sajnálom magam, mert nekem nincs mellette suli. Azoknak végképp nem tudom, hogy marad e bármire is ideje.
    Akkor most el is terelhetnénk itt a vizeket arrafelé, hogy mi van, ha az embernek szinte ugyanaz a munkája, mint a hobbija? Ami, valljuk be, egy idilli állapot lenne, bár szerintem hosszú távon nem jó, ha az embernek ugyanaz a kettő, mert a munkát mégiscsak felelősséggel kellene csinálni. Vagy mi.

Új hozzászólás Aktív témák