Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztoja

    csendes tag

    Néhány nappal ezelőtt megjött az okos óra, amit kinéztem magamnak.Csak négy kritérium volt számomra fontos, nem igényeltem, hogy mindenféle, "sosem-fogom-használni" funkciója legyen:

    1.) hozza az átlagos szolgáltatásokat
    2.) lehessen önállóan telefonként is használni
    3.) jó hangja legyen (telefonálás miatt)
    4.) jól is nézzen ki, ne az átlag gagyi kinézetet hozza a gumiszíjjal

    A W90 volt az, ami a képek és leírások alapján ezt tudta. Mivel M.o-n ennek az ára 16-25 ezer között mozgott, kissé körbenéztem, és sikerült 5 ezer forintért találnom egyet, ami így még bőven a vámmentes összeghatár alatt volt.
    Eddig minden igényemet kielégítette. A kinézete jó, szinte elegánsnak mondható (csak a mérete nagyobb a rendes óráknál), hagyományos, bőr hatású szíjjal érkezett. Önállóan telefonként jól használható, tisztán, elég hangosan (legalább is a lakásban) hallható mindkét oldalon a beszélgető fél. A telefonhoz párosítva jelzi a hívásokat rezgéssel és csengéssel, üzeneteket megjelenít, beállítástól függően mutat minden változást a telefonon (ezt kikapcsoltam időközben). Az egyéb funkciókat nem használom, bár lenne elég, egyetlen szívfájdalmam van, mégpedig az, hogy .apk fájlokat nem kehet telepíteni rá, így az általam favorizált óra-megjelenést sem, mert állítólag a kínai órák jó része csak .VXP fájlokat kezel, (persze lehet, hogy van erre is megoldás, amit nálam okosabbak megtaláltak).
    Remélem ad némi útmutatást ez azoknak, akik smartwatch vásárláson gondolkoznak. Ha pedig valaki tudja, hogyan lehet óra skint telepíteni rá, és meg is osztaná itt, annak gondolom más is örülne.

  • sztoja

    csendes tag

    válasz xy.zsolt #123 üzenetére

    Köszönöm, én is láttam azt a videót (és a másik kettőt is, mert 3 van a DZ09-hez), de ez már rendszer szintű változtatást kíván meg a telefonon, és olyan mértékben nem kívánnék belemászni. Egy kicsit is jó .vxp óra skin megfelelne nekem, az idő, a dátum, az időjárás és esetleg az elem, pontosabban az üzemidő állapota az, amit jó lenne látnom, többre nincs szükség. Egy vxp fájl telepítése kb. 2 perc és meglenne, amit szeretnék.,

Új hozzászólás Aktív témák