Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bedmen

    csendes tag

    Helló hát nem is tudom,majd megpróbálom újra lefényképezni a dolgokat ha arra járok.
    Nos a gömbök... Azokról van egy halom fotóm meg UFO król amiket én készítettem.Engem "szeretnek" az "E.T."k valamiért. :D
    A gépem tökéletes.Az autó fokusz nem hiszem hogy a kerítésre ált rá mert akkor legalább az éles lenne.
    Ami még foglalkoztat az objektumok és az idegenek közti összefüggések.
    Mert figyelnek minket az tuti,de hogy köztünk-e élnek,na arra lennék kiváncsi.
    A katonai létesítményeket amiket ismertek láttatok,vajon ki építette?
    Egy részét az oroszok egy részét a németek,egy részét a törökök(mikor megszállták az országot).
    De szerintem kell lennie komolyabb elhagyatott objektumoknak is melyekre még egyikünk sem lelt rá.A történelmünk túl régi ahoz hogy csak ez a pár objektum legyen itt.Itt érdekes módon nincsenek piramisok sem semmi ami látható és a régmúlt időből ránk maradt volna,pedig meggyőződésem hogy a mi fajunk a magyar legalább van annyi idős mint a piramisok korában élők voltak.
    Vannak érdekes dolgok amiről csak az öregek beszélnek néha,utána kéne járni néhány dolognak szerintem,pl:Kis-duna közepén lépcső lefelé valahová,meg hasonló dolgok.
    Íme 1-2 fura fotó ami nem kimondottan a témába vág,de azért érdekes lehet...

    Ahogy a dolgok vannak....

Új hozzászólás Aktív témák