Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    Ez a topic a PH!n szerintem nem egészen életszerü.
    Valahol volt felmérés hogy a PH!-t magyarországnak azon középkoru föleg férfi középkorban élő társadalma látogatja akik átlagon felüli életszinvonallal élnek. Szóval szerintem az már eleve ne sirjon akinek az asztalán nem P3 vagy P4celeron/az AMDS egyéneknek nem duron és 2.5ös barton/ áll a polcon.
    Én könnyen beszélek mert nagyon jó családi körülmények között élek és ebböl kezdtem kifejlödni de ezt váltig állitom hogy EMO nem elveszett csak a sok m#cs#k cig@ny lehuza a GDP-t meg mindent. Ha eltünne az összes akkor szerintem nem lenne ezzel az országgal baj. Most jön majd hogy raasszistaszemétgecivagyok de nem. Itt miklóson átlátom a költségvetést és ez a sok mocsok elviszi a pénzek 40%-át összesitve. PErsze ez alapbol nem drasztikus de ha kijön hogy az orvosi rendelő mennyit fogallkoznak velük a purgyét akit agyon kéne löni tanitani kell inkább stb. A vége az hogy senki nem jár jól föleg a magyar ember. :O és emelett közbiztionságrol nem lehet beszélni mert mindent megtehetnek. De a mentalitásuk ilyen ezzel szembe a magyarok meg mire hajtanak?

    kész a topic leg floodgyanusabb hsze de akkoris igy gondolom majd a modok töröljék ha sok lesz ez ide.

    [Szerkesztve]

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Új hozzászólás Aktív témák