Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz hermanyi #64918 üzenetére

    ÉN ezzel :[link] a bottal szoktam menni halakat kergetni mert nem sokkal kisebb mint egy 3.6 as bot és igen 60g a dobo súly, könnyű és finom pálca bár lehet kicsit nagy rá a 40 es TDM 4012 es orsó de a súlyeloszlás mégis jónak tűnt csak ez a dobás valahogy nem tetszett plusz a rátekerős dolog. Majd megprobálom mégegyszer azt hogy mekkorát dobtam lövésem sincs de nem suhintottam meg a botot féltem hogy a 20 as damil nem bírja majd, de olyan 30m re tippeltem, itt olyan 5-6m es viz lehetett.. Waftert nem is mertem rátenni a feederre bár annak ellenére hogy ki volt száradva, lement a viz fenekére és elfeküdt(lol). Horogból a tubertini 805s n12 est kötöttem fel, bár volt nálam guru pellet waggler 14 es is de azt nem láttam valamiért. Kicsit óczkodtam ettől a teflonos szerü tubertini horogtól hogy lehet nehéz lesz..Hát nemtudom a csontik lemásztak róla mivel szakállnélküli volt a csmege kukit se igazán tartotta nemtudom mivel kellett volna csaliznom.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák